Sosyal Medya

TeknoTalk Tv

“Disney+ Etkisi” yeni reklam filmleriyle devam ediyor!

Türkiye’ye hızlı bir giriş yapan dijital yayın platformu Disney+, marka elçilerinin rol aldığı ve “Disney+ Etkisi” adını verdiği renkli bir tanıtım filmi serisi daha hazırladı.

“DISNEY+ ETKİSİ” DEVAM EDİYOR!

Türkiye’ye hızlı bir giriş yapan dijital yayın platformu Disney+, marka elçilerinin rol aldığı ve “Disney+ Etkisi” adını verdiği renkli bir tanıtım filmi serisi daha hazırladı.

Disney+’ın yeni reklam serisinde her biri ayrı bir filmde olmak üzere markanın elçileri Aslı Enver, Burak Deniz, Demet Özdemir, Eda Ece ve Engin Akyürek yer alıyor. Esprili bir dille “Disney+ Etkisi”nin anlatıldığı filmlerde büyülenmiş bir biçimde Disney+’ı seyre dalan ünlülerin yanında bulunanlar da kendilerini aynı etkiye kapılmaktan alıkoyamıyorlar.

İzleyicilere “hayal edebileceğinden çok daha fazlası Disney+’ta” diyen ve beş ayrı filmden oluşan “Disney+ Etkisi” serisinin ilki Aslı Enver ile bugün yayında!

Aslı Enver “D+ Etkisi” filmi

Disney+ hakkında:

Disney+; Disney, Pixar, Marvel, Star Wars ve National Geographic içeriklerinin yanı sıra, dünyaca ünlü “The Simpsons” ve herkese hitap eden daha birçok dizi, film ve orijinal içeriğin yer aldığı dijital yayın platformudur. The Walt Disney Company’nin amiral gemisi olarak tüketiciye doğrudan yayın servisi sağlayan Disney+, Disney Medya & Eğlence Dağıtım ağının da bir parçasıdır. Platform; filmler, belgeseller, diziler, animasyonlar, kısa içerikler ve sürekli büyüyen orijinal içerik kataloğuyla yayın yapmaktadır. Disney’in sahibi olduğu benzersiz film ve dizi arşivine erişim sunan Disney+, aynı zamanda The Walt Disney Studios’un en yeni yapımlarının yer aldığı tek platformdur. Ayrıca 20th Century Studios, Disney Television Studios, FX, Searchlight Pictures ve daha birçok öne çıkan stüdyonun yapımları sadece Disney+’ta yer alır.