Sosyal Medya

Güncel Teknoloji

Doğuş Otomotiv’de İnsan Kaynakları ve Süreç Yönetimi’nde Yeni Yapılanma

Doğuş Otomotiv İnsan Kaynakları ve Süreç Yönetimi Genel Müdürü olarak görev yapan Ela Kulunyar'ın emekliye ayrılmasının ardından, Doğuş Otomotiv İnsan Kaynakları Müdürü olarak görev yapan Yalçın Cihan Bicioğlu, İnsan Kaynakları ve Süreç Yönetimi Direktörlüğü görevine atandı.

Doğuş Otomotiv’de İnsan Kaynakları ve Süreç Yönetimi’nde Yeni Yapılanma

 

Doğuş Otomotiv İnsan Kaynakları ve Süreç Yönetimi Genel Müdürü olarak görev yapan Ela Kulunyar’ın emekliye ayrılmasının ardından, Doğuş Otomotiv İnsan Kaynakları Müdürü olarak görev yapan Yalçın Cihan Bicioğlu, İnsan Kaynakları ve Süreç Yönetimi Direktörlüğü görevine atandı.

Işık Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği Bölümü mezunu olan Yalçın Cihan Bicioğlu, yüksek lisans eğitimini Hertfordshire Üniversitesi’nde Yazılım Müjendisliği alanında tamamladı. Doğuş Otomotiv bünyesine 2008 yılında İnsan Kaynakları Uzmanı olarak katılan Bicioğlu, 2011 yılında Volkswagen Binek Araç markasında Ürün Pazarlama Yetkilisi olarak görev yaptı. Ardından sırasıyla Ürün Pazarlama Yöneticisi ve Ürün Pazarlama Birim Yöneticisi olarak görev alan Bicioğlu, 2018 yılında Yetkili Satıcı İnsan Kaynakları Geliştirme Müdürlüğü pozisyonuna getirildi. 2019 yılından bu yana Doğuş Otomotiv İnsan Kaynakları Müdürü olarak görevini sürdüren Bicioğlu, 1 Temmuz’dan itibaren Doğuş Otomotiv’in İnsan Kaynakları ve Süreç Yönetimi Direktörlüğü görevini üstlendi.