Sosyal Medya

Güncel Teknoloji

Doruk, Win Eurasia Fuarı’nda ProManage Cloud’u Sergileyecek

300’den fazla fabrikayı dijitalleştiren Doruk, Win Eurasia Fuarı’nda çok sayıda sanayici ile buluşarak yeni dönüşümlere imza atmaya hazırlanıyor.

Fabrikaları geleceğe hazırlayan ProManage Cloud’u sergileyecek

300’den fazla fabrikayı dijitalleştiren Doruk, Win Eurasia Fuarı’nda çok sayıda sanayici ile buluşarak yeni dönüşümlere imza atmaya hazırlanıyor.

İleri teknolojileriyle üretim yönetimini dijitalleştiren Doruk, 8-11 Haziran 2022 tarihleri arasında “Endüstriyel Dönüşüm” temasıyla İstanbul Fuar Merkezi’nde düzenlenecek Win Eurasia Fuarı’nda yer alacak. Her ölçekten sanayicinin dijitalleşmesi için devrim niteliği taşıyan son teknolojisi ProManage Cloud sistemini sergileyecek olan şirket, yerli ve yabancı tüm ziyaretçilerini Salon 2’de yer alan C-170 numaralı standında ağırlamaya hazırlanıyor.

Geleceği şekillendiren teknolojileri bugünün dünyasına entegre ederek sanayiye yüksek katma değer sağlayan ve sanayicilere dijital dönüşüm alanında rehberlik eden Doruk, sektörün en büyük ve prestijli fuarlarına katılmaya devam ediyor. Uluslararası standartlarda tasarlanmış Türkiye orijinli bir akıllı üretim yönetimi sistemi olan ProManage ile işletmelerin kayıplarını bulma, sorunları yok etme fırsatı sunan ve firmaların kağıtsız işletmelere dönüşmesine yardımcı olan şirket, dört gün boyunca dijital dönüşümün kalbinin atacağı Win Eurasia Fuarı’nda inovatif çözümüyle öne çıkacak.

Akıllı fabrika olmanın en kolay yolunu sunan teknoloji

Son geliştirdiği ProManage Cloud ile dijital dönüşümün önündeki tüm engelleri ortadan kaldırarak üretimde dijitalleşmede kuralları değiştiren Doruk; IoT tabanlı ve seviyelendirilmiş bu yeni üretim yönetim sistemini, Salon 2’de yer alan C-170 standında ziyaretçilere sunacak.

Fuara ücretsiz olarak katılmak ve Doruk standını ziyaret etmek için fuarın web sitesinden ücretsiz kayıt yaptırmak yeterli. Yine aynı site üzerinden online ziyaretçi kayıt formu doldurularak fuar online olarak da takip edilebiliyor.

Bilgi ve kayıt için: www.win-eurasia.com.tr