Sosyal Medya

Genel

Eclit, bulut tekliflerini ve hizmet portföyünü HPE GreenLake ile genişletiyor!

Eclit, yeni bulut tekliflerini ve yönetilen hizmetler portföyünü HPE GreenLake ile destekleyerek müşterilerinin gereksinimlerine ve iş taleplerine daha hızlı yanıt verecek.

Eclit, yeni bulut teklifleri sunmak ve yönetilen hizmetler portföyünü genişletmek için HPE GreenLake’i tercih etti.

Hizmet sağlayıcı olarak Türkiye’de faaliyet gösteren Eclit, yeni bulut tekliflerini ve yönetilen hizmetler portföyünü HPE GreenLake ile destekleyerek müşterilerinin gereksinimlerine ve iş taleplerine daha hızlı yanıt verecek.

Hewlett Packard Enterprise (NYSE: HPE), Eclit’in müşterilerine yeni bulut portföyünü sunmak ve BT hizmetlerini altyapı modeliyle genişletmek üzere HPE GreenLake uçtan buluta platformunu tercih ettiğini duyurdu. HPE’nin kapsamlı hizmet paketi, müşterilerin tüm iş yüklerine özel olarak oluşturulmuş çözümleri çevik, ölçeklenebilir, kullandıkça öde mantığına sahip bir bulut deneyimi eşliğinde kullanmalarını sağlayacak. Böylece büyük ön sermaye yatırımı gereksinimleri ortadan kalkarken, her bir iş yükü için yeterli kaynak dakikalar içinde devreye alınabilecek.

20 yılı aşkın sektör deneyimiyle Eclit, iş süreçlerini modernize etmek ve gelişmiş çözümler sunmak için basitleştirilmiş ve yönetilen BT hizmetleri sağlıyor. Bunun yanı sıra büyüme stratejisinin bir parçası olarak ek fırsatları da değerlendiren Eclit, müşterileri için HPE GreenLake tarafından desteklenen yeni bir bulut hizmetleri paketini devreye aldı. Eclit ayrıca mevcut BT varlığının bir kısmının dönüşümünü gerçekleştirmek için HPE GreenLake’ten faydalanacak.

Eclit Co-CEO’su Evren Ballı,

Şirket olarak iddialı bir büyüme hedeflediklerini söyleyen Eclit Co-CEO’su Evren Ballı,

“HPE GreenLake’in hizmetinin, hem müşterilerimizin BT varlıklarına pek çok alanda katma değer sağlaması hem de işlerini daha hızlı büyütmelerine yardımcı olması bizim için çok değerli” dedi.

Eclit’in müşterileri için hazırladığı yeni teklifler arasında bilgi işlem, depolama, veri odaklı yönetim, yedekleme yönetimi, platform gibi geniş BT altyapı ihtiyaçlarına hitap eden bulut hizmetleri portföyü yer alıyor. Bu portföy esnek, kapsamlı ve isteğe bağlı bir model eşliğinde sunuluyor. Müşteriler kendilerine sunulan seçeneklerden dilediklerini tercih edip hemen devreye alarak ürün ve servislerini pazarla buluşturma süresini hızlandırabiliyor ve günümüzün karmaşık iş dünyasında öne çıkabilmek için gereken hıza kavuşabiliyorlar.

HPE GreenLake, özellikle finansal esnekliğin korunması, nakit akışının sağlanması, harcamaların kontrol altına alınması, aşırı tedarik maliyetinin düşürülmesi, kapasite ve kaynakları hızla büyütebilme yeteneği gibi temel operasyonel avantajlarla Eclit’in pazar liderliğini pekiştirmesine yardımcı oluyor. Uygulama sonucunda Eclit BT yönetim verimliliğini yüzde 45 ve genel sistem performansını yüzde 25 artırırken, toplam sahip olma maliyetini yüzde 50 oranında düşürmeyi başardı.

HPE İş Ortakları Satış Yöneticisi Eser Esen, iş birliğine ilişkin şunları söyledi: “Bir şirketin büyüme stratejisinin başarısı, doğru BT altyapısına sahip olmasına bağlıdır. HPE GreenLake, iş ortaklarına farklılaştırılmış hizmet teklifleri sunabilecekleri bir temel sağlayarak, kendi bilgi birikimleriyle liderlik edebilmeleri ve HPE çözümlerini hayata geçirebilmeleri düşüncesiyle inşa edildi. HPE GreenLake çözümleri Eclit’in büyük ön yatırım ihtiyacı duymadan kendi tekliflerini farklılaştırmasına olanak tanırken, bulut hizmetlerini hızlı, esnek ve güvenli şekilde yaygınlaştırmasını sağlıyor.”

Eclit Hakkında

Eclit, Türkiye’de Yönetilen Hizmetler (MSP) vermek üzere kurulmuş ilk firmadır. Eclit, IT’nin karmaşasını yalınlaştırıp yarının teknolojik gerekliliklerine hazır olmaları için her ölçekteki işletmenin ihtiyaç duyduğu uçtan uca ve güvenilir IT çözümleri sunarak şirketlerin hayatını kolaylaştırmaktadır. Daha fazla bilgi için www.eclit.com adresi ziyaret edilebilir.