Sosyal Medya

Güncel Teknoloji

En Kolay Avrasya Tüneli Geçiş Ücreti Nasıl Ödenir? Yeterli Bakiye Yoksa internetten Öde!

En Kolay Avrasya Tüneli Geçiş Ücreti Nasıl Ödenir? Yeterli Bakiye Yoksa internetten Öde! Cezalı geçenler de kolayca ödeyebilecek? BURADA!

AVRASYA TÜNELİ GEÇİŞ ÜCRETİ İNTERNETTEN KOLAYCA ÖDENEBİLİYOR!

Son dakika: yüzde 56 zam….

“1 Şubat 2020 saat 00:00 itibarıyla geçerli olmak üzere Avrasya Tüneli tek yön geçiş ücretleri otomobiller için 36,40 TL, minibüsler için ise 54,70 TL olarak belirlenmiştir. NOT: – Fiyatlara %8 KDV dahildir. – Avrasya Tüneli‘nden yalnız 1. ve 2. sınıf araçlar geçebilmektedir.”

 

Avrasya Tünelini kullanmak isteyenler, herhangi bir bir ödeme sistemine dahil olmayanlar; cezalı geçenler ve hesaplarında yeterli bakiye olmayanlar için inanılmaz ödeme kolaylığı! Avrasya Tüneli Geçiş Ücreti İnternetten Kolayca Öde!

İstanbul’da iki kıta arasında en kısa yol olarak ulaşımı rahatlatan Avrasya Tüneli; sunduğu ileri teknoloji tabanlı hizmetlerle de sürücülerin hayatını kolaylaştırıyor.

Avrasya Tüneli’nin geçiş ücreti artık www.avrasyatuneli.com adresinden de ödenmeye başladı. Sürücüler, HGS ve OGS hesaplarında yeterli bakiye olmaması; herhangi bir otomatik ödeme sistemine dâhil olmamaları veya ihlalli geçiş yapmaları halinde geçiş ücretini kolayca ödeyebiliyor.

En Kolay Avrasya Tüneli Geçiş Ücreti Nasıl Ödenir? Yeterli Bakiye Yoksa internetten Öde!

En Kolay Avrasya Tüneli Geçiş Ücreti Nasıl Ödenir? Yeterli Bakiye Yoksa internetten Öde!

Asya ve Avrupa kıtalarını ilk kez deniz tabanı altından geçen iki katlı karayolu tüneliyle birbirine bağlayan Avrasya Tüneli; kıtalar arası yolculuk süresini 5 dakikaya indirdi. 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet sunarak yoğun ilgi gören Avrasya Tüneli’nde; sürücülere artık geçiş ücretini web sitesi üzerinden ödeme kolaylığı da sunuluyor.

Bilgisayar, tablet ve cep telefonundan anında ödeme

Otoyol sektöründe yeni hayata geçirilen bir uygulama ile Avrasya Tüneli’nin geçiş ücreti ödeme işlemleri, artık www.avrasyatuneli.com adresinden yapılabiliyor. Uygulama ile HGS ve OGS hesaplarında yeterli bakiye olmayan; herhangi bir otomatik ödeme sistemine dâhil olmayan ve ihlalli geçiş yapan sürücüler; plaka, kimlik veya vergi numaralarıyla geçiş ücretlerini öğrenebilecek. Sürücüler banka ve yetkili kurumlara gitmeden geçiş ücretini web sitesi üzerinden kredi kartı ile güvenli şekilde hızlı ve kolayca ödeyebilecek.

Avrasya Tüneli Geçiş Ücreti Nasıl Ödenir?

Bilgisayarlardan erişilebildiği gibi cep telefonu, tablet ve mobil cihazlar üzerinden de erişim sağlanabilen sistem ile sürücüler; geçiş bilgilerini öğrenerek, cezai işlem uygulamasını da engelleyebilecek.

Avrasya tüneli geçiş ücreti ödemek hiç bu kadar kolay olmamıştı. Yeni Uygulama ile maduriyetler ve gecikme cezaları en aza indirilmiş olacak!