Sosyal Medya

Güncel Teknoloji

Endüstri 4.0 ve çok daha fazlası Manufacturing Innovation Forum’da

İmalatçılar ve teknoloji liderleri verilerin ve dijital çözümlerin imalat sektörünü nasıl dönüştürdüğünü 17 Mart Perşembe günü, saat 12.00 – 14.00'te gerçekleşecek Manufacturing Innovation Forum'da gösterecek.

Endüstri 4.0 ve çok daha fazlası Manufacturing Innovation Forum’da

İmalatçılar ve teknoloji liderleri verilerin ve dijital çözümlerin imalat sektörünü nasıl dönüştürdüğünü 17 Mart Perşembe günü, saat 12.00 – 14.00’te gerçekleşecek Manufacturing Innovation Forum‘da gösterecek.

Lamborghini gibi imalatçılar ve Panasonic, Deloitte, Librestream, Zetes ve Logiscend gibi teknoloji liderleri Endüstri 4.0 verisinin ve dijital çözümlerinin üretim süreçlerini nasıl dönüştürdüğünü 17 Mart Perşembe günü, saat 12.00 – 14.00’te online gerçekleşecek Manufacturing Innovation Forum‘da anlatacak.

Panasonic Kurumsal Mobil Çözümler Saha Pazarlama Avrupa Müdürü Luca Legnani, konuyla ilgili şunları söylüyor: “Verilerin ve dijital çözümlerin gücünden yararlanarak kolay ve kârlı üretim operasyonlarını yürütmek, artık hiç olmadığı kadar önemli. Online gerçekleştirilecek bu forum, Endüstri 4.0 çözümlerini uygulayan müşterileri ve teknoloji uzmanlarını bir araya getiriyor. Bu müşteriler ve uzmanlar deneyimlerini diğer imalat liderleriyle ve yöneticilerle paylaşacak.”

Konuşmacılar da teknolojilerin ürün girişleri, üretim ve tedarik zinciri gibi üretimin her alanında verimliliğin artmasına nasıl yardımcı olabileceğini ele alacak. Forum kapsamında markaların düzenleyeceği etkinlikler arasında ise aşağıdakiler yer alıyor:

  • Deloitte, en gelişmiş teknolojilerle donatılmış Geleceğin Akıllı Fabrikası’nda (Smart Factory of the Future) imalatçılara yönelik tüm olasılıkların görülebileceği bir tur düzenleyecek.
  • Lamborghini akıllı fabrika yolculuğu hakkında konuşma yapacak.
  • Zetes bağlantılı depoda ürün girişinden sevkiyata kadar birçok aşamada gerçek zamanlı görünürlük ve envanter kontrolünün eksiksiz bir şekilde nasıl sağlanacağını göstereceği bir sunum yapacak.
  • Librestream de sunumunda verimliliği artırmak için Artırılmış Gerçeklik (AR) özelliğine sahip olan ve uzaktan birlikte çalışmayı sağlayan teknolojisinin nasıl kullanılacağını aktaracak.
  • Panasonic Connect Europe, kalite kontrol için akıllı mobilite, akıllı fabrika çözümleri ve akıllı konteyner yönetimi gibi birçok alanı kapsayan çözüm yelpazesinin imalatçılara nasıl anında geri dönüş sağlayabileceğini gösterecek.

Bu ücretsiz ve online etkinlik hakkında daha fazla bilgi, https://hopin.com/events/manufacturing-forum bağlantısında yer alıyor.