Sosyal Medya

Donanım

Estap Guardline Outdoor Kabinet zorlu koşullar için üretildi!

Estap, ürün çeşitliliğiyle sektör temsilcilerinin beğenisini kazanmaya devam ediyor. Guardline Serisi’ndeki outdoor kabinetler ile dikkatleri üzerine çeken Estap, bu kabinetlerin özellikleri sayesinde zor koşullarda da kusursuz bir performans sağlıyor. 

Estap ile en zorlu şartlar altında bile üstün koruma

1989 yılından beri Türkiye’de faaliyet gösteren Estap, ürettiği kabinetlerle her türlü dış ve iç ortam alanlarındaki uygulamaları kolaylaştırmaya devam ediyor. Guardline serisi outdoor kabinetlerinin sağlam ve dayanıklı yapısıyla hava şartlarının yıpratıcılığına, radyasyona ve depreme karşı muazzam bir koruma sunan Estap, sektördeki önemini bir kez daha kanıtlıyor.

Estapürün çeşitliliğiyle sektör temsilcilerinin beğenisini kazanmaya devam ediyor. Guardline Serisi’ndeki outdoor kabinetler ile dikkatleri üzerine çeken Estap, bu kabinetlerin özellikleri sayesinde zor koşullarda da kusursuz bir performans sağlıyor.

Neme, toza, korozyon riskine, darbelere, rüzgara ve kar gibi zorlu hava koşullarına maksimum direnç gösterebilen outdoor kabinetler, dış ortam uygulamalarınızı kötü koşullara rağmen zamanında yapmanıza yardımcı oluyor. Duvar tipi, direk tipi ve baza tipi olarak 3 çeşidi bulunan kabinetler, farklı yerlerde kullanıma olanak sağlıyor. IP66 koruma sınıfına uygun bu ürünler, toza ve püskürtülen suya karşı korumalarının olmasıyla Estap’ın geliştirdiği tasarımları büyük özenle oluşturduğunu gösteriyor. Guardline Serisi’ndeki outdoor kabinetlerin Fan Sistemi, Dikey Kablo Tavası, Tekerlek/Pinyon Ayak Grubu, Sabit ve Hareketli Raflar, Aydınlatma Modülü, Topraklama Sürekliliği ve Zemine Sabitleme Kiti ve Dengeleme Barası gibi çeşitli aksesuarlarla donatabilir tasarımı ile teknolojik yatırımlarınızın daima güvende olduğundan emin olabilirsiniz.

Telekomünikasyon ağları, tren kontrol sistemi, baz istasyonları gibi çeşitli ve yaygın kullanım alanlarına elverişli bu kabinetler, Estap’ın teknolojiye olan bakış açısını kanıtlıyor.