Sosyal Medya

Mobil Uygulamalar

Movsea ile Filmleri Shazam Gibi Bulmak İstermisiniz?

Bu hangi film diye düşünmeye son. Movsea adlı uygulama filmleri Shazam'lamamıza olanak sağlıyor. Artık filmleri bulmak çok kolay.

Bu hangi film diye düşünmeye son. Movsea adlı uygulama filmleri Shazam’lamamıza olanak sağlıyor.

Bazen bulunduğumuz bir yerde, kendimizi adını bilmediğimiz bir filmi seyrederken buluruz. Ancak hikayenin sonunu getiremeyiz. Film hakkında bilgiye sahip değilsek, oyuncularını da tanımıyorsak, arama motorlarında şansımızı denemeye çalışırız. Bu gibi senaryolar için hazırlanmış Movsea ‘filmin adı neydi acaba?’ diye uykuları kaçan bir avuç insana hitap ediyor. ‘Filmler için Shazam‘ olarak nitelendirilebilecek uygulama ile tahmin edebileceğiniz gibi filmden bir görüntüyü uygulamaya okutarak filmin adını öğrenebiliyorsunuz.

  • Film fragmanlarını kaydederek, gerçek zamanlı filmleri bulmanıza yardımcı olur.
  • Uygulama gerçek zamanlı olarak film ve isimlerini bulma sorununu çözer. Ayrıca satın alma olanağı sağlar. Artık, arama için ekstra zaman ve kaynak harcamanız gerekmiyor. Uygulama sevdiğiniz filmleri satın alma ve izleme seçeneğini de sizlere sunuyor.

Uygulamanın kullanımı çok kolay. Bu konu üzerine geliştirilmiş bir uygulama. Film veritabanı kullanılıyor, ayrıca bir sınırlama söz konusu değil.

 

Şu anda geliştirme aşamasında olan uygulamanın iOS ve Android uygulamaları yazım aşamasında. En kısa zamanda kullanıcılara sunulması bekleniyor.

https://www.youtube.com/watch?v=9MplPk5Xi7U