Sosyal Medya

Sağlık

GALATASARAY, MEDICANA ATAKÖY HASTANESİ’NDE SAĞLIK KONTROLÜNDEN GEÇTİ

Galatasaray, yeni sezon hazırlıklarına kulübün resmi sağlık sponsoru Medicana ile başladı. Galatasaray A Takımı oyuncuları, önceki gün Medicana Ataköy Hastanesi’nde sağlık kontrolünden geçti.

GALATASARAY A FUTBOL TAKIMI OYUNCULARI MEDICANA ATAKÖY HASTANESİ’NDE SAĞLIK KONTROLÜNDEN GEÇTİ

 

Galatasaray, yeni sezon hazırlıklarına kulübün resmi sağlık sponsoru Medicana ile başladı. Galatasaray A Takımı oyuncuları, önceki gün Medicana Ataköy Hastanesi’nde sağlık kontrolünden geçti.

Galatasaray Spor Kulübü’nün Trendyol Süper Lig 2024-2025 sezonu hazırlıkları Medicana Sağlık Grubu’nda başladı. Medicana Ataköy Hastanesi’nde bir araya gelen sarı kırmızılı oyuncular; yeni sezon ve hazırlık maçları öncesinde göz, ortopedi, genel cerrahi, göğüs hastalıkları, kardiyoloji, kulak burun boğaz ve dahiliye muayenelerinden geçti. Muayenelerin ardından futbolculara radyoloji, EKG-EKO- EFOR, solunum fonksiyon testi, kan ve idrar tetkikleri yapıldı. Futbolcular, tüm muayene ve tetkiklerin sonunda Medicana hekimlerinden tam not aldı.


Uzman hekim kadrosu görev aldı

Galatasaray A Futbol Takımı oyuncularının sağlık kontrolleri; Medicana Ataköy Hastanesi hekimleri Ortopedi ve Travmatoloji Uzmanı Op. Dr. Hasan Mehmet Hüseyin, İç Hastalıkları Uzmanları Dr. Öğretim Üyesi Hasan Hacıosman, Doç. Dr. Derya Arğun, Dr. Öğr. Üyesi Betül Börkü Uysal, Kulak, Burun ve Boğaz Hastalıkları Uzmanı Doç. Dr. Arzu Karaman Koç, Genel Cerrahi Uzmanları Doç. Dr. Erkan Yardımcı ve Op. Dr. Sinan Binboğa, Kardiyoloji Uzmanları Prof. Dr. Aydın Yıldırım, Prof. Dr. Hale Ünal Aksu, Doç. Dr. Fatih Güngören ve Göz Hastalıkları Uzmanı Op. Dr. Şennur Haberal tarafından gerçekleştirildi.


Farklı branşlarda sağlık kontrolleri devam ediyor

Galatasaray A Futbol Takımı’nın yanı sıra kulübün Kadın – Erkek Basketbol, Voleybol, Futbol PAF, U18-17-16-15-14-13 takımlarının sezon öncesi sağlık kontrolleri hem Medicana Ataköy hem de Medicana Ataşehir Hastanesi’nde devam ediyor.