Sosyal Medya

Güncel Teknoloji

Günsan Elektrik Antalya’da 4 projenin çözüm ortağı oldu

Günsan Elektrik, son olarak Antalya’da Altıntaş'ın Gözdesi Projesi, Ekpa İnşaat ve Metro Mühendislik’in iki projesi olmak üzere toplamda dört farklı inşaat projesinde yer aldı.

Referans projelerine estetik ve güvenliği bir arada sunuyor

Günsan Elektrik Antalya’da 4 projenin çözüm ortağı oldu…

Türkiye’nin dört bir yanındaki kamu ve inşaat projelerine geniş ürün portföyüyle çözüm ortağı olmayı sürdüren Günsan Elektrik, son olarak Antalya’da Altıntaş’ın Gözdesi Projesi, Ekpa İnşaat ve Metro Mühendislik’in iki projesi olmak üzere toplamda dört farklı inşaat projesinde yer aldı.

Anahtar ve priz sektörüne getirdiği yenilikçi ve özgün yaklaşımıyla sektörde farkını ortaya koyan Günsan Elektrik, inşaat sektörünün çözüm ortağı olmaya devam ediyor. Bu çalışmalara yenilerini ekleyen Günsan Elektrik’in son olarak yer aldığı Altıntaş’ın Gözdesi Projesi, Ekpa İnşaat’ın 1207 Antalya Projesi ve Metro Mühendislik’in Metro Vizyon ve Metro Klas projelerinde en favori ürünleri tercih edildi.

2022 yılında da önemli referans projelerinde yer almaya devam eden Günsan Elektrik’in Antalya’daki projelerde Radius serisinin fildişi ve beyaz rengi, Eqona serisinin ise füme rengi kullanıldı.

Güvenliği ve güçlü performansı bir arada sunan sigorta ve kaçak akım ürünleri de projelerin elektriksel dayanıklılık performansını arttırdı.