Sosyal Medya

Donanım

Huawei Aksesuarları Artık Arena Güvencesinde

Arena, dünyanın en büyük ağ ve telekomünikasyon cihazı üreticisi şirketlerinden Huawei markasının aksesuar ürünlerinin satışına başlıyor. Geçtiğimiz günlerde anlaşma imzalayan iki şirkette satışta öne çıkan ürün, dünyada ilk olma özelliğini taşıyan.

Huawei Aksesuarları Artık Arena Güvencesinde

Türkiye’nin en büyük teknoloji şirketlerinden biri olan Arena, dünyanın en büyük ağ ve telekomünikasyon cihazı üreticisi şirketlerinden Huawei markasının aksesuar ürünlerinin satışına başlıyor. Geçtiğimiz günlerde anlaşma imzalayan iki şirkette satışta öne çıkan ürün, dünyada ilk olma özelliğini taşıyan.

 

Dünyada Bir İlk: Kablosuz Ağlarda Kablolu Ağ Hız

Bilgisayar, tablet, telefon vb. akıllı cihazların sık kullanılmaya başlamasıyla internet hızları stabil kalmıyor. Huawei Wi-fi 6 AX3 gibi akılcı çözümler ile bayilerini buluşturmaya devam eden Arena, yenilikçi ürün segmentini her geçen gün daha da zenginleştiriyor.

2020 yılından sonra üretilen tüm cihazlarda Wi-fi 6 sistemi entegre bir yapıda bulunuyor. Covid dönemiyle birlikte dijital yaşam hız kesmeden büyürken, en önemli konulardan biri yüksek hızlı ağ kalitesi. Geniş çekim alanı, daha fazla kullanıcı sayısı, yüzde 30 oranında düşük güç tüketimi, 10 saniyede HD film indirebilme gibi özelliklere sahip olan Huawei Wi-fi 6 AX3 restoran, kafe, ev ve işyeri gibi tüm ticari ve kişisel mekanlarda kullanılarak, ortamın büyüklüğüne göre 2 veya üçlü satın alınarak Mesh Bağlantısı yapılabiliyor.

Yenilikçi Huawei Share özelliği ise akıllı telefonları basit bir dokunuşla cihaza bağlayarak, ticari ortamlardaki misafirlerin ağa kolayca bağlanmasına olanak sağlıyor. Bu sayede Huawei Wi-fi AX3 Router’ın olduğu bir eve gelen misafir, karmaşık wifi şifreleriyle uğraşmak zorunda da kalmıyor.