Sosyal Medya

Kripto Para

Huobi, “Her Gün PrimeEarn” etkinliğini başlattı!

Huobi Global, PrimeFest kapsamında ikinci PrimeEarn etkinliğini başlattı. 6 Şubat’a kadar devam edecek etkinlik kapsamında kullanıcılar, varlıklarını stake edebilecek ve yüksek getiri oranlarından faydalanabilecek.

Huobi, yüksek getiri fırsatı sunan “Her Gün PrimeEarn” etkinliğini başlattı

Huobi Global, PrimeFest kapsamında ikinci PrimeEarn etkinliğini başlattı. 6 Şubat’a kadar devam edecek etkinlik kapsamında kullanıcılar, varlıklarını stake edebilecek ve yüksek getiri oranlarından faydalanabilecek.

Dijital varlık borsalarından biri olan Huobi Global, kullanıcılarına toplamda 100 milyon dolar değerinde ödül dağıttığı PrimeFest kapsamında “Her Gün PrimeEarn”ü başlattı. Yatırımcılara, dijital varlıklarını bekletirken pasif gelir kazanma fırsatı yaratan Huobi, PrimeEarn etkinliğiyle, genel ve metaverse temalı tokenlarla staking yapma ve yüksek getiri imkanı sunuyor. Kullanıcılar ayrıca USDT, USDC, BTC ve ETH gibi yaygın kullanıma sahip varlıklar için 30 günlük staking fırsatları ve yüzde 15’e varan YGO imkanlarından da yararlanabiliyor.

Platform, NFT, DeFi ve GameFi ile ilgilenen kullanıcılar için MATIC, LUNA, SOL, FTT, ERTHA, AVAX ve FTM’den oluşan yedi token’ı daha listesine eklerken; söz konusu tokenler için farklı YGO’lar sunuluyor. Bu tokenler için 14 günlük yıllık getiri oranları (YGO) yüzde 12 ila 50 arasında değişiklik gösteriyor. Bu kampanya için toplam staking limiti 300 milyon dolar ile sınırlandırılırken; yatırımcıların tutmak istedikleri varlıklar için bir üst limit bulunmuyor.

Huobi Group Küresel Strateji Müdürü Jeff Mei,

“1. PrimeEarn etkinliğimizde sunulan ürünler sadece 4 gün içinde tükendi ve toplam stake edilen miktar 132 milyon dolara ulaştı. Bu hızı korumak ve piyasa ihtiyaçları doğrultusunda hizmet vermek için 2. PrimeEarn etkinliğinde, metaverse ile ilgili tokenleri da ekledik ve yaygın varlıklar için staking süresini 30 güne çıkardık. Gelecekte de kullanıcılarımızın talepleri doğrultusunda ürünlerimizi optimize etmeye devam edeceğiz” yorumunda bulundu.

Yüksek getirili ürünlere ek olarak, PrimeFest kampanyası dahilinde PrimeEarn kullanıcılarını birçok özel ödül bekliyor. En az 1.000.000 USDT stake eden kullanıcılar, toplamda temel YGO’ya yüzde 500 ek sağlayabilecek kupon kazanma şansı yakalayacak. En az 500 USDT değerinde PrimeEarn varlığı stake eden ilk 10 kullanıcı ise yüzde 80 YGO artırıcı kupon kazanacak. Daha az varlığa sahip kullanıcılar ise 100 USDT staking miktarı ile sınırlı sürüm NFT’ler, komisyon kartları, türev deneme bonusları, YGO artırıcı kuponlar ve daha birçok ödül kazanabilecek.

30 Ocak – 6 Şubat 2022 tarihleri arasında devam edecek olan “Her Gün PrimeEarn” etkinliği ile ilgili daha fazla bilgi için buraya tıklayın.