Sosyal Medya

Kripto Para

İçel İdman Yurdu Spor Kulübü’nün Token Arzı Bitexen’de Başlıyor!

Dijital Varlık Alım-Satım Platformu Bitexen, MIY Token ön satışını başlatıyor. Serbest piyasada fiyatlanan taraftar token MIY Token’ın ön satışı, kilitsiz seçenekleriyle Dijital Varlık Alım-Satım Platformu Bitexen ’de ve 33 gün kilitli Hediyeli olarak Bitexen Club’da gerçekleştirilecek.

İçel İdman Yurdu Spor Kulübü’nün Token Arzı Bitexen’de Başlıyor!

Dijital Varlık Alım-Satım Platformu Bitexen, MIY Token ön satışını başlatıyor. Serbest piyasada fiyatlanan taraftar token MIY Token’ın ön satışı, kilitsiz seçenekleriyle Dijital Varlık Alım-Satım Platformu Bitexen ’de ve 33 gün kilitli %30 Hediyeli olarak Bitexen Club’da gerçekleştirilecek.

Kemal Cenk Erdem: “Anadolu spor kulüpleri ile kripto dünyasını bir araya getirmekten mutluluk duyuyoruz.”

Ön satışla ilgili görüşlerini dile getiren Bitexen Teknoloji Yönetim Kurulu Başkanı Kemal Cenk Erdem,

“Bitexen olarak İçel İdman Yurdu Spor Kulübü ile MIY Token’ı arz etmekten mutluyuz. İçel İdman Yurdu Spor Kulübü’nün ve taraftarlarının token’lara gösterdikleri büyük ilgi için teşekkür ederiz. Türkiye’nin en geniş ürün yelpazesine ve işlem çeşitliliğine sahip Bitexen olarak, futbol ve kripto dünyasını birleştirmeye ve gelişmeye devam edeceğiz.”

Bitexen Teknoloji A.Ş. Hakkında

2018 yılında İTÜ ARI Teknokent Teknoloji Geliştirme Bölgesi’nde kurulan Bitexen Teknoloji A.Ş., geliştirdiği yenilikçi teknolojilerle, Türkiye’de FinTek sektörünün öncü şirketleri arasında yer alıyor. Kendi sadakat coin’ini sektöre sunan şirket, Türkiye’nin en geniş ürün çeşitliliği ve işlem imkânı sunan Dijital Varlık Alım Satım Platformu Bitexen ile kullanıcılarına hizmet veriyor.