Sosyal Medya

Genel

Instagram Yeni Filtreler ile Güncellendi

instagram, iOS ve Android platformunda bulunan uygulamasını yeni filtre seçenekleri ve emoji hashtag özelliği ile güncellendi.

Popüler fotoğraf paylaşma platformu Instagram, iOS ve Android platformunda bulunan uygulamasını yeni filtre seçenekleri ve emoji hashtag özelliği ile güncellendi.

Facebook’un satın almasından sonra gelişim süreci hızlanan Instagram, geçtiğimiz günlerde yeni fotoğraf araçları özelliği ile güncellenmişti. Soldurma ve renk aracı özelliğini almasından kısa bir süre geçmesine rağmen Instagram bugün bir güncelleme daha aldı.

iOS ve Android platformlarındaki uygulamasını güncelleyen Instagram, 3 adet yeni filtreleme seçeneği ile karşımıza çıkıyor. Lark, Reyes ve Juno ismindeki bu filtreler, VSCO Cam’in popüler filtrelerini andırıyor. Yeni güncelleme ile ayrıca emoji destekli hashtag sistemi Instagram’a ekleniyor.

instagram

Tasarımsal açıdan iOS’taki uygulamasının beğenme ve yorum yapma simgelerini de değiştiren Instagram, yeni filtreleri ve fotoğraf düzenleme araçları ile uzun süreler popülerliğini koruyacağa benziyor.

Instagram’ı App Store ve Google Play’den güncelleyebilirsiniz.