Sosyal Medya

iPhone

iOS 8.4 Beta 4 Yayınlandı

Dün düzenlediği etkinlik ile iOS 9'u tanıtan Apple etkinliğin sonunda ise Apple Music'i tanıtmıştı. Bugün de Apple Music'i bizlere sunacak olan iOS 8.4 için Beta 4 yayınlandı.

Dün düzenlediği etkinlik ile iOS 9’u tanıtan Apple etkinliğin sonunda ise Apple Music’i tanıtmıştı. Bugün de Apple Music’i bizlere sunacak olan iOS 8.4 için Beta 4 yayınlandı.

iOS 8.3’ün kullanıma sunulmasının ardından Nisan ayında iOS 8.4’ün ilk beta sürümü ile karşımıza çıkan Apple, uzun zamandır dedikodulardan ibaret olan yenilenmiş Müzik uygulamasını da bu güncelleme ile karşımıza çıkarmıştı.

Nisan ayından itibaren geliştirme süreci devam eden iOS 8.4 için son olarak dün düzenlenen WWDC etkinliğinde yapılan sunumda Apple Music servisini tanıtan Apple. iOS 8.4 Beta sürecinde kabuk değiştirme sürecine giren Müzik uygulamasının son hali olacak olan Apple Music’i tanıttı. Haziran ayının sonunda kullanıma sunulacak olan Apple Music ile Apple, Spotify ve diğer çevirim içi müzik servislerine rakip olmayı hedefliyor.

00-apple-music

Bugün ise Apple, son olarak neredeyse bir ay önce, 11 Mayıs’ta üçüncü betası yayınlanan iOS 8.4 içi iOS 8.4 Beta 4’ü yayınladı. iOS 8.4 Beta 4’ü ilk olarak Over-The-Air olarak yayınlayan Apple’ın, şu anda iOS 8.4 beta yüklü iOS cihazlar üzerinden Ayarlar-Genel-Yazılım Güncelleme menüsünden yüklenebilen güncellemeyi daha sonra Apple Developer Center üzerinden de yayınladı.