Sosyal Medya

Mobil Uygulamalar

istegelsin’in yeni reklam filmi yayınlandı!

Güven Kıraç’ın yer aldığı reklam filminde Kıraç, istegelsin’den verdiği siparişlerde ürünlerin yaz sıcağında nasıl buz gibi ve taze geldiğini araştırırken istegelsin’in uçtan uca soğuk zinciri ile tanışıyor ve çok etkileniyor.

Türkiye’nin yeni nesil online süpermarketi istegelsin’in yeni reklam filmi yayınlandı

7 bin çeşit geniş ürün yelpazesi ile süpermarket deneyimini geleneksel market fiyatına online sunan istegelsin’in yaz reklam filmi yayınlandı. Güven Kıraç’ın yer aldığı reklam filminde Kıraç, istegelsin’den verdiği siparişlerde ürünlerin yaz sıcağında nasıl buz gibi ve taze geldiğini araştırırken istegelsin’in uçtan uca soğuk zinciri ile tanışıyor ve çok etkileniyor.

Kreatif çalışmalarını M.A.R.K.A.’nın yürüttüğü yeni reklam filminde Güven Kıraç, istegelsin’den verdiği tüm siparişlerinde tüm ürünlerin soğuk depolardan alınıp, soğuk zincir kırılmadan özel arabalarla getirildiğini öğreniyor ve istegelsin’in arabasını inceliyor. “E tabi, dışarısı 40 derece, araba 4 derece. Fark o derece” diyerek şaşkınlığını dile getiren Kıraç bu hizmet kalitesinden oldukça etkileniyor ve herkesi bu kalite ile tanışmaya davet ediyor. Kıraç, ayrıca ilk alışverişte 30 TL indirim olduğunun da müjdesini veriyor.

Gıdadan teknolojiye binlerce çeşit ürün

Yeni nesil alışveriş deneyimi sunan online süpermarket istegelsin’in 240’tan fazla tedarikçisi bulunuyor. istegelsin’de meyve sebzeden temel gıdalara, teknolojiden tekstile, kırtasiye ve oyuncaktan anne bebek malzemelerine kadar 7 bin çeşit ürün yer alıyor. Ürünler kullanıcılara soğuk zincir bozulmadan, özel araçlarla ulaştırılıyor. istegelsin İstanbul, Kocaeli, Ankara, Bodrum, Eskişehir, İzmir ve Manisa’nın bazı bölgelerinde hizmet veriyor. Uçtan uca bir süpermarket olarak faaliyet gösteren istegelsin, taze ve soğuk zincir ürünleri hariç, kargoyla taşınabilen binlerce ürünü ise market fiyatına kullanıcılarına kargo ile ulaştırıyor. Türkiye’nin 81 ilindeki kullanıcılar verdikleri siparişi kargo aracılığıyla teslim alabiliyor. istegelsin uygulaması App Store, Huawei Store ve Google Play’den indirilebiliyor.

Künye:

  • Reklamveren: istegelsin
  • Reklamveren Temsilcisi: Beren Akdeniz, Şafak Erturan Güneş, Miray Gürgener, Neslihan Yurt
  • Reklam Ajansı: M.A.R.K.A.
  • Kreatif Grup Başkanı: Hulusi Derici
  • Kreatif Direktör: Doğan Mirdoğan
  • Kreatif Ekip: Kübra Altıntaş, Anıl Küçük, Batuhan Söylemez, Eyüp Yardımcı
  • Müşteri İlişkileri: İlkay Ünlü, Mine Kuzman, Elif Gürpınar, Selin Erkek
  • Prodüksiyon Şirketi: Filmevi
  • Yönetmen: Hulusi Derici, Aytan Gönülşen