Sosyal Medya

Güncel Teknoloji

İTÜ IEEE Communications Week #7 Etkinliği Başlıyor!

İTÜ IEEE Communications Week #7 Etkinliği Başlıyor! 5-8 Aralık 2016 Tarihinde düzenlenecek ücretsiz etkinliği KAÇIRMA, KAYIT BURADA!

Haberleşmenin dünü, bugünü ve yarını bu etkinlikte! Kaçırmayın!

Türkiye’de öğrencilerin düzenlediği ilk “Haberleşme Sektörü” etkinliği olan İTÜ IEEE Communications Week Aralık ayında  başlıyor!

İTÜ IEEE Communications Society’nin bu sene 7.sini düzenleyeceği “Communications Week” (ComWeek#7)  5-8 Aralık 2016 tarihinde Kültür ve Sanat Birliği (KSB) Büyük Salonda gerçekleşiyor.İTÜ IEEE Communications Week #7 Etkinliği Başlıyor!

Etkinlik sonunda katılımcılara Sertifika verilecek (Etkinlik Katılım sertifikalıdır!)

Türkiye’de öğrencilerin düzenlediği ilk “haberleşme sektörü” etkinliği olma özelliği taşıyan etkinliğin amacı;

Haberleşme sektöründeki gelişmeleri bizzat sektörün öncü kuruluşlarından öğrenmek, sektör hakkında öğrencilerin bilgilenmelerini ve sektörde yönelebilecekleri farklı alanları öğrenmelerini sağlayıp sosyal bir bilgi paylaşım ortamı oluşturmaktır.

İTÜ IEEE Communications Week #7 Konuları

“VoLTE, Mobil iletişim ve Güvenlik,IoT, Bulut Bilişim. Mobil teknolojilerin evrimi, akıllı şehirler, 5G ve LTE, Akıllı Şehirler, Fiber Optik, 5G, Kriptoloji,  Uydu Haberleşmesi” konulardan sadece bazıları…

Sektörün lider şirketleriyle tanışmak, deneyimlerinden faydalanmak, sektördeki son gelişmelerden haberdar olmak ve çekilişlerle birbirinden güzel hediyeler kazanmak isteyenler 5-8 Aralık’ta Communications Week’te yerini mutlaka almalı!

İTÜ IEEE Communications Week #7  Etkinliği tamamen ücretsizdir.

İTÜ IEEE Communications Week #7 Etkinliği Başlıyor!

 

Etkinlik Kayıt Linki.

Etkinliğin Facebook Sayfası