Sosyal Medya

Oyun Dünyası

LG, Türkiye’de “SPOT OF TRIUMPH” FORTNITE Oyun Yarışmasını Başlattı!

Epik Mücadele, Yerel Oyuncularla Tanışma, Rekabet Etme, Zafer Kazanma, ve LG OLED TV'ler, Oyun Monitörleri ve Hoparlörlerin de Aralarında Bulunduğu En İyi Ödülleri Kazanma Fırsatı Sunuyor.

LG, Türkiye’de ‘SPOT OF TRIUMPH’ FORTNITE Oyun Yarışmasını Başlattı!

Epik Mücadele, Yerel Oyuncularla Tanışma, Rekabet Etme, Zafer Kazanma, ve LG OLED TV’ler, Oyun Monitörleri ve Hoparlörlerin de Aralarında Bulunduğu En İyi Ödülleri Kazanma Fırsatı Sunuyor.

LG Electronics (LG), Türkiye’de yeni bir Fortnite oyun yarışması başlattı. #SpotOfTriumph, yetenekli oyun tutkunlarını bir araya getirmek, ünlü oyuncularla tanışmak ve en iyi ödülleri kazanma şansı yakalamak için oyunseverleri davet ediyor.

Fortnite, 2017’de yayınlandığı ilk günden itibaren dünya çapında bir kültürel fenomen haline geldi ve her gün milyonlarca çevrimiçi oyuncuyu bir araya getirmeye devam ediyor. LG, Fortnite hayranları için yeni, sürükleyici deneyimler yaratmak amacıyla #SpotOfTriumph teması altında 4 farklı mücadele başlatıyor.

4 Kasım’dan itibaren LG, her Çarşamba kendi sosyal medya kanallarında haftalık bir içerik yayınlamaya başladı. Bu içerikler, takipçilerine nasıl rekabet edileceği ve kazananı neyin beklediği hakkında derinlemesine fikir verecek. LG, aynı zamanda her hafta ürün portföyünün temel özelliklerini detaylarıyla inceleyecek. Emrecanonal (Gereksiz Oda) ve sametparlak44 gibi yerel oyun yıldızları da, oyun için yorumlarını, ipuçlarını ve püf noktalarını sunmak üzere sanal olarak yayına katılacak.

Yarışma boyunca, her Cuma ve Cumartesi 48 saat boyunca yeni görevler yayınlanacak. Oyuncular, Cumartesi günleri 13:00 ve 16:00 saatleri arasında Vatan Topkapı Mağazası LG Oyun alanlarında sanal olarak veya yüz yüze rekabet etme fırsatına sahip olacak.

Oyuna katılmak için, oyuncuların https://www.lg.com/tr/spotoftriumph adresini ziyaret ederek kaydolmaları, Fortnite için Epic Games ID’lerini girerek LG’ye erişim sağlamaları yeterli oluyor. Oyuncular daha sonra Fortnite’ı her zamanki gibi oynayabiliyor ve performansları otomatik olarak izlenebiliyor. Her Pazar kazananlar açıklanacak ve puanlar hesaplanarak LG’nin lider tablosuna eklenecek.                                                                                                      

#SpotOfTriumph Yarışması ve Ödüller:

1. LG UltraGear Mücadelesi: Bir Oyundaki En İyi 10 Sıralama

Ödül: 27GP850 2K Nano IPS165Hz NVIDIA® G-SYNC® Uyumluluğuna Sahip ultra akıcı ve hızlı tepki veren 27” UltraGear™ Oyun Monitörü kazanma fırsatını yakalayın.

2- 2.Hafta Mücadelesi: En fazla Eleyen

Ödül: XBOOM 360 RP4, ses deneyiminizi değiştirecek çarpıcı bir ses mühendisliği ürünüdür. Hoparlörü nereye yerleştirirseniz yerleştirin, LG’nin konik gövde şekliyle birleşen ses teknolojisi, tüm yaşam alanınızı doğal, kaliteli ve çok yönlü sesle doldurur.

3-The LG Ultimate Sound Challenge: En Çok Sayıda Kazanan

Ödül: SN7Y Soundbar MERIDIAN teknolojisi ile Gelişmiş sinyal işleme teknolojisi ile sesi yükseltir ve geniş bir ses stüdyosu yaratır.

4. LG Creative Challenge Final: İçerik oluşturucu modunda, ülkedeki en iyi 25 oyuncunun katılacağı büyük final yarışması.

Büyük Ödül: 48 inç C1 LG OLED TV (OLED48C14LB Modeli) – NVIDIA G-SYNC ve AMD FreeSync™ Premium sertifikalı, ultra akıcı ve hızlı tepki veren oyun deneyimi.

Kazananlar belli olduğunda, LG en iyi oyuncuyu büyük ödülün verileceği ve ünlü oyuncularla tanışma fırsatı bulacağı bir törene davet edecek.

Yarışma hakkında daha fazla bilgi edinmek, hüküm ve koşulları okumak ve katılmak için https://www.lg.com/tr/spotoftriumph adresini ziyaret edebilirsiniz.

Yarışma Kasım ayının sonuna kadar devam edecek ve kazananlar yarışma web sitesi ve sosyal medya kanalları aracılığıyla açıklanacak.