Sosyal Medya

Donanım

Logitech G203 LIGHTSYNC Oyuncu Mouse, 8 kat daha hızlı!

Logitech G203 LIGHTSYNC Oyuncu Mouse, LIGHTSYNC teknolojisi ayrıca yeni nesil RGB aydınlatma özelliğiyle birlikte geliyor.

Logitech G203 LIGHTSYNC Oyuncu Mouse’u uygun fiyatla yüksek performans sunuyor!

Oyunseverlerin yakından takip ettiği Logitech G, uygun fiyat ve yüksek kalite sunduğu G203 LIGHTSYNC Oyuncu Mouse’u ile kullanıcılarından tam puan alıyor.

Oyun teknolojileri ve ekipmanlarının dünyadaki lider markası Logitech G, klasik tasarımı ve yüksek performansıyla dikkati çeken oyuncu mouse’u G203 LIGHTSYNC ile adından söz ettiriyor. Uygun fiyatıyla büyük beğeni toplayan G203 LIGHTSYNC , hem erişilebilir hem de kaliteli mouse arayan oyun tutkunları için iyi bir alternatif olarak öne çıkıyor. Kutusundan çıkar çıkmaz doğrudan kullanılabilen G203 LIGHTSYNC , Logitech G HUB aracılığıyla tamamen kişiselleştirilebiliyor. 8000 DPI’a kadar ayarlanabilen yüksek hassasiyetli bir sensöre sahip ürün, profesyonel kullanıcıların oyun içi eylemlerini basitleştirmeleri için programlanabilir 6 tuş sunuyor.

8 kat daha hızlı

LIGHTSYNC teknolojisi ayrıca yeni nesil RGB aydınlatma özelliğiyle birlikte geliyor. G203 LIGHTSYNC , yaklaşık 16,8 milyon renkten oluşan bir yelpaze ile kullanıcılarına aydınlatma animasyonlarını ve efektlerini diğer Logitech G aygıtları ile senkronize etme imkânı veriyor. Sıradan mouse’lardan 8 kat daha hızlı olan G203 LIGHTSYNC, kusursuz bir oyun deneyimi vadediyor.