Sosyal Medya

Genel

Max YouTube Star 2018 Yarışması Başvuruları Devam Ediyor

Max YouTube Star 2018 Yarışması Başvurular Devam Ediyor. Max’ın YouTube işbirliğiyle düzenlediği Türkiye’nin ilk YouTube yarışması Max YouTube Star’a başvurular 31 Mayıs’a kadar devam ediyor.

Max YouTube Star 2018 Yarışması’na Başvurular Devam Ediyor

Geçen yıl ilki düzenlenen ve yoğun ilgili gören Türkiye’nin ilk YouTube Yarışmasının bu yılki başvuruları devam ediyor.

Max’ın YouTube işbirliğiyle düzenlediği Türkiye’nin ilk YouTube yarışması Max YouTube Star’a başvurular 31 Mayıs’a kadar devam ediyor. 8-17 yaş arası çocukların konu sınırlaması olmadan çektikleri videolarla katılabildikleri Max YouTube Star jürisinde; Buğra Kazancı (Minecraft Evi), Furkan Yaman, Elif Yalçın ve Buket Sena Özdemir (Moda Benim Hayatım) gibi sevilen Vlogger ve Youtuber’lar yer alıyor.

Max YouTube Star

Hem eğlenceli hem de öğretici içeriklerle çocukların gelişimlerine katkı sağlayan Max, YouTube işbirliğiyle düzenlediği Türkiye’nin ilk YouTube Star yarışması “Max YouTube Star 2018 Yarışması”nın bu yıl ikincisi gerçekleştiriyor. Çocukları internetin ilham veren dünyasını keşfetmeye ve kendilerini geliştirmeye davet eden Max YouTube Star’a başvurular 31 Mayıs’a kadar devam ediyor. Yarışmaya başvurmak isteyenler çocukların konu sınırlaması olmadan çektikleri, kendi hayal güçlerini yansıtan videoları YouTube’a yükledikten sonra www.aslanmax.com/maxyoutubestar adresindeki başvuru formunu doldurmaları yeterli oluyor.

8-17 yaş arası bütün çocukların katılarak yaratıcılıklarını herkese duyurabilecekleri yarışmaya yarı final ve final şeklinde iki aşamalı gerçekleşiyor. Başvuruların sona ermesinin ardından belirlenen 18 finalist, yarışmanın jürisinde yer alan ünlü vlogger’lar Buğra Kazancı (Minecraft Evi); Furkan Yaman, Elif Yalçın ve Sena Özdemir(Moda Benim Hayatım) koçluğunda üç takıma ayrılıyor. Finalistler her hafta farklı konularda videolar çekerek bunları YouTube’a yükleyecek. 14 Temmuz’a kadar her takımdan videoları en çok izlenen birer kişi yarışmanın kazananı; üç takımın birincileri arasından videoları en çok izlenen ise Max YouTube Star olacak.