Sosyal Medya

Yazılım

NBA, bulut dönüşümünü sürdürmek için RISE with SAP’yi seçti

NBA, bulut dönüşümünü sürdürmek için RISE with SAP’yi seçti

Amerikan Basketbol Ligi (NBA),küresel spor ve medya bölümlerinde devam eden bulut dönüşümünü kolaylaştırmak amacıyla SAP’nin RISE with SAP iş modelini tercih etti. NBA, “RISE with SAP” ile verimliliğini artırırken izleyiciler ve taraftarlarla etkileşimini güçlendirmeyi ve NBA liginin uluslararası arenada gücünü pekiştirmeyi hedefliyor.

Amerikan Basketbol Ligi (NBA), global spor ve medya bölümlerinde devam eden bulut dönüşümünü kolaylaştırmak için SAP’nin RISE with SAP iş modelini tercih etti. Bu yeni iş birliği çerçevesinde NBA; SAP S/4HANA® Cloud da dâhil olmak üzere bulut tabanlı SAP® yazılım ortamını Microsoft Azure’a taşıyacak. Bu şekilde NBA, önemli iş süreçlerini modernize ve konsolide ederek verimliliğini artırmaya, izleyiciler ve taraftarlar ile etkileşimini güçlendirmeye ve NBA liginin uluslararası büyüme stratejisini desteklemeye devam etmeyi planlıyor.

NBA Teknolojiden Sorumlu Kıdemli Başkan Yardımcısı Krishna Bhagavathula, şunları aktardı:

“NBA ve SAP köklü bir geçmişe sahip ve bu en yeni bulut tabanlı girişim ile iş birliğimizi daha da güçlendireceğiz. RISE with SAP, NBA’in bulut stratejisini ve vizyonunu destekleyecek önemli bir model.

SAP Kuzey Amerika Kıdemli Başkan Yardımcısı ve Doğu Bölgesi Genel Müdürü Lloyd Adams ise şunları söyledi:

“NBA, spor ve eğlence sektörüne öncülük eden inovasyonlarıyla basketbol severlere her zaman en sıra dışı deneyimleri sunuyor. Sunduğumuz Rise with SAP iş modeli ile NBA’in etkileyici bulut dönüşüm stratejisini sürdürmesine destek olmak için sabırsızlanıyoruz.”