Sosyal Medya

TeknoTalk Tv

Netflix Don’t Look Up’ın oyuncu kadrosunu duyurdu!

Netflix Don't Look Up'ın oyuncu kadrosunu duyurdu. Adam McKay imzalı yeni filmde kimler var. Akademi Ödüllü Leonardo DiCaprio...

NETFLIX, ADAM MCKAY’İN YENİ FİLMİ DON’T LOOK UP’IN HEYECAN VERİCİ OYUNCU KADROSUNU DUYURDU

Don’t Look Up insanlığı, gezegeni yok etmek üzere olan bir kuyruklu yıldız konusunda uyarmak için dev bir medya turuna çıkmak zorunda olan alt kademeli iki astronotun hikayesini izleyiciye sunacak.

Oyuncu Kadrosu; Akademi Ödüllü Leonardo DiCaprio, Akademi Ödüllü Meryl Streep, Academy Ödüllü Cate Blanchett, Akademi Ödülü Adayı Jonah Hill; Himesh Patel, Akademi Ödülü Adayı Timothée Chalamet, Grammy Ödüllü Ariana Grande; Grammy Ödüllü Kid Cudi ve Emmy Ödülü Adayı Matthew Perry duyurusu daha önce yapılan Akademi Ödüllü Jennifer Lawrence ve Rob Morgan’ın da olduğu oyuncu kadrosuna katıldı.

Yönetmen ve Senarist: Akademi Ödüllü Adam McKay

Yapımcılar: Adam McKay ve Kevin Messick

Netflix Hakkında:

Netflix, 190’dan fazla ülkede 193 milyonu aşkın ücretli kullanıcının farklı türlerde ve dillerde diziler, belgeseller ve sinema filmleri izlediği, dünyanın eğlence odaklı lider yayın hizmetidir. Üyeler yayınları istedikleri kadar, istedikleri zaman, istedikleri yerde, internete bağlı tüm ekranlarda izleyebilirler. Yayınların tamamını reklamsız olarak ve herhangi bir taahhütte bulunmadan oynatabilir, durdurabilir ve daha sonra izlemeye devam edebilirler.