Sosyal Medya

Genel

Oppo AX7 Sırlı Mavi, Bekarlar Gününün Yıldızı Oldu

Oppo AX7, Bekarlar Gününün Yıldızı Oppo AX7’nin Sırlı Mavi renkli akıllı telefonu oldu. Bekarlar gününde en çok akıllı telefon alındı.

Bekarlar yalnızlığa çözümü akıllı telefonda aradı

MediaMarkt, “Bekarlar Günü” kapsamında gerçekleştirdiği indirimlerle teknoloji severlere cazip fırsatlar sunmuştu. 8 – 11 Kasım tarihleri arasında gerçekleşen kampanya sonucunda teknoloji severlerin en çok tercih ettiği ürün, MediaMarkt’ın da büyük bir indirimle sunduğu Oppo marka akıllı cep telefonu oldu.

Elektronik perakendecisi MediaMarkt, tüm dünyada Bekarlar Günü olarak kutlanan 11.11 tarihinde teknoloji severlere özel kampanyalar sunmuştu. 8 Kasım’da başlayan ve 11 Kasım tarihinde sonlanan indirimler sonucunda ise teknoloji severlerin en çok tercih ettiği ürün Oppo AX7’nin Sırlı Mavi renkli akıllı telefonu oldu. İkinci sırada Apple iPhone 7 Black bulunurken üçüncü sırada ise yine Oppo’nun AX7 akıllı telefonu yer aldı. Üçüncü sıradaki cihazı ilk sıradakinden ayıran özellik ise telefonun rengi “Altın Platin” oldu.

Akıllı telefonların ilk sırayı domine ettiği sıralama ise televizyonlarla devam etti. LG ve Samsung’un televizyon modellerinin 4 ve 5’inci sırayı aldığı en çok satılan ürünler listesinin devamı ise Dyson Floor Care süpürge; Apple AirPods 2’nci nesil ve şarj kablosu, Apple iPhone 7 Gold’la devam etti.

Bekarlar Günü veya Şahane Cuma gibi önemli kampanya dönemleri sonrasında teknoloji severlerin en çok tercih ettiği ürünleri açıklayan MediaMarkt’ın geçmiş verileri ele alındığında, tüketicilerin kampanya dönemlerinde en çok akıllı telefonları tercih ettikleri görülüyor.