Sosyal Medya

Donanım

Panasonic LED Floodlight Projektör ile her yer aydınlık

Panasonic Life Solutions Türkiye, EMEA ve CIS Bölgesi Pazarlama Genel Müdürü Erhan Güngör, “Panasonic olarak 100 yılı aşkın bir süredir yaşam için ürettiğimiz tüm çözümlerimizi yüksek teknoloji, üstün performans, kalite, güvenlik ve tasarım değerlerinden ödün vermeden geliştiriyoruz."

Panasonic LED Floodlight Projektör ile her yer aydınlık

“Yaşam için çözümler” sunan ve ürünlerini ilk günkü heyecanla geliştirmeye devam eden Panasonic, aydınlatma grubu profesyonel segment ürün gamını projektörlerle genişletiyor. Panasonic LED Floodlight Projektör endüstriyel alanlarda, otoparklarda ve tüm dış mekanlarda IP65 koruması sunarken; dayanıklı ve yüksek kaliteli aydınlatmayı tüketiciyle buluşturuyor. 

Hayata değer katan aydınlatma çözümlerinin araştırma ve geliştirilmesinde engin deneyime sahip Panasonic Life Solutions Türkiye, yaşam alanlarını aydınlatırken tüketicinin rahatlığını da ön plana alıyor.  Sürdürülebilir ışık kalitesi anlayışı ile Panasonic LED Floodlight Projektör, yüksek lümen çıkış seviyelerine ve üstün verimliliğe sahip bir aydınlatma sunuyor.  Binaların klasik projektör aydınlatmasının yanı sıra bahçeler, bina cepheleri, peyzaj aydınlatmaları, fabrika, depo ve antrepolardaki mal kabul alanları için kullanılabiliyor. Ayrıca, açık otoparklardaki genel alan aydınlatmaları ile şantiyeler gibi alanlar için de tercih edilebiliyor.

Panasonic Life Solutions Türkiye, EMEA ve CIS Bölgesi Pazarlama Genel Müdürü Erhan Güngör,

Panasonic olarak 100 yılı aşkın bir süredir yaşam için ürettiğimiz tüm çözümlerimizi yüksek teknoloji, üstün performans, kalite, güvenlik ve tasarım değerlerinden ödün vermeden geliştiriyoruz. Bu yaklaşımla ve sürdürülebilir ışık kalitesi anlayışıyla tasarladığımız yeni ürünümüz Panasonic LED Floodlight Projektör’ü tüketicimizle buluşturduğumuz için çok mutluyuz. Bu ürün, 10 Watt’tan 200 Watt’a kadar geniş seçenek yelpazesi sunuyor ve ince tasarımıyla da dikkat çekiyor.  Endüstriyel alanlardan otoparklara kadar birçok dış mekanda kullanılan Panasonic projektörler IP65 korumasının yanı sıra dayanıklı, yüksek kaliteli yapısıyla dikkat çekiyor” dedi.

Anlık ışık sağlama ve dış mekanlar için en ideali

Geleneksel projektörlerle karşılaştırıldığında Panasonic LED Floodlight Projektör çalışmaya başlamak için gerekli ısınma veya soğuma sürelerine ihtiyaç duymadan anlık ışık sağlayabiliyor. Güvenlik camı ve sağlam alüminyum gövdesi sayesinde de dış mekân kullanımı için 3000 K, 4500 K, 6500 K renk sıcaklığı ve 10-200 Watt aralığında güç seçenekleriyle tüketiciyle buluşturuluyor.