Sosyal Medya

Donanım

PS4 İçin Yeni Direksiyon: Logitech G29

Logitech G, PlayStation®4 için tasarladığı yeni yarış direksiyonu G29'u piyasaya sundu.

Logitech G, PlayStation®4 için tasarladığı yeni yarış direksiyonu G29’u piyasaya sundu.

PlayStation®4 (PS4™) ve PlayStation®3 (PS3) lisansına sahip, tamamen deri Logitech G29 Driving Force, çift motor gücü destekli şanzımanı, sarmal vites takımı, paslanmaz çelik jant ve valf, fren ve debriyaj pedalları ile hassas yarışlar ve uzun süren güvenirlilik için üretildi.

Logitech Oyunlardan Sorumlu Genel Müdürü Ujesh Desai, “Fanlarımızın uzun zamandır merakla beklediği PS4 direksiyonu ile ilgili çalışmalarımızı tamamlamış olmaktan büyük gurur duyuyorum. Son 18 aydır Sony ile tamamı lisanslı bu yarış direksiyonu üzerine çalışıyorduk” dedi.

Çift motor güç desteği ile üretilen Logitech G29 Driving Force, arabalardaki gerçek vites değiştirme hissini yaşatıyor. Gerçek yol şartları ve lastik aşınmasıyla çekiş kaybını rahatlıkla hissedebiliyorsunuz. Sarmal şanzımanlar olağanüstü yumuşak, sessiz ve hassas hareketler yapmanıza yardımcı oluyor.

Logitech G29 Driving Force, direksiyon şaftında bilye rulmanları ve paslanmaz çelik otomatik vites değiştirme özelliği ve pedallarıyla kendini gösteriyor. Yüksek kalite el yapımı deri yarış direksiyonu olan Logitech G29 Driving Force, kullanıcılarına daha rahat ve uzun süreli deneyim yaşatıyor. Direksiyona kelepçelerle tutturulmuş cıvatalar ani manevralarda kaymayı ve sallanmayı en aza indiriyor.

Logitech G29 Driving Force, D-Pad konsolu ve yarı kaydırıcı pedalları sayesinde yarışa geçişte kusursuz bir kolaylık sağlıyor. LED gösterge ışıkları gözünüzü yoldan ayırmadan maksimum ivmeyi kazanabilmeniz için ne zaman hızlanmanız gerektiğini size bildirirken, A 24 nokta seçimi eksi/artı tuşlarıyla ince ayar yapma olanağı sağlıyor.

Logitech G29 Driving Force’un bağımsız ayak pedalı adeta gerçek bir arabanın içindeymiş gibi rahatlıkla fren yapmanızı, hızlanmanızı ve vites değiştirmenizi sağlıyor. Ayrıca, sürüş için daha gerçek bir pozisyon almanıza yardımcı oluyor. Doğrusal olmayan pedal kopyası, basınç performansı ve hassas fren sistemi gerçek fren hissi veriyor. Özel debriyajı ise G29 yeteneklerini test etmek isteyen oyun tutkunları için sürükleyici bir deneyim fırsatı sunuyor.

Temmuz ayı itibariyle Türkiye’de satışa sunulacak olan Logitech G29 Driving Force’un, tavsiye edilen satış fiyatı 399 € (KDV dahil).