Sosyal Medya

Oyun Dünyası

PUBG: BATTLEGROUNDS’un İlk Haritası Erangel Güncellendi

PUBG: BATTLEGROUNDS'un İlk Haritası Erangel, Ekim'deki 26.1 Güncellemesi'yle Oyun İyileştirmeleri, Yeniden Düzenlenmiş Görseller ve KFC İş Birliğiyle Sizlerle 

PUBG: BATTLEGROUNDS’un İlk Haritası Erangel Güncellendi – KFC Restoranları Şimdi Oyunda

 

PUBG: BATTLEGROUNDS’un İlk Haritası Erangel, Ekim’deki 26.1 Güncellemesi’yle Oyun İyileştirmeleri, Yeniden Düzenlenmiş Görseller ve KFC İş Birliğiyle Sizlerle 

 

KRAFTON, bugün yaptığı açıklamayla PUBG: BATTLEGROUNDS’a gelen son güncellemeyi duyurdu. 26.1 güncellemesi, 5 Ekim 2023 tarihinde yayınlanacak ve hem çok sevilen hem de PUBG: BATTLEGROUNDS‘un ilk haritası olma özelliği taşıyan Erangel’e , yeni bir soluk getirecek. 26.1 güncellemesi oyunculara yeni oynanış fırsatları, görsel geliştirmelerinin bir karışımı ve KFC iş birliğiyle  geliyor.

26.1 güncellemesinin içeriğine bakacak olursak:

ERANGEL’İN EVRİMİ
Erangel’in bazı bölgelerindeki değişiklikler şu şekilde:

 • Stalber şimdi gökyüzüne bakan kubbeli bir gözlemevi temasına sahip. Stalber ayrıca daha iyi erişilebilirlik ve yeni yağmalama noktaları ile de donatıldı.
 • Batık köyün yerini alan Boatyard artık canlı bir liman ve yeniden tasarlanmış bir düzenle yeni yapılar sunmaya başladı.
 • Ruins, daha düzgün bir avlanma deneyimi, iç mekân iyileştirmeleriyle daha iyi araç erişimi ve keşfedilecek geliştirilmiş bir alan vadediyor
 • Eski ve yeninin bir karışımı olan Mylta şimdi merkezi bir dere, mısır tarlası ve koruma için ek sahil ağaçlarına sahip uyumlu bir kasaba haline geldi
 • Georgopol’un düzeni, yerleri değiştirilmiş binalar ve gizlenme noktalarını vurgulamak için geliştirilmiş çevre düzeniyle iyileştirildi
 • Oyuncular, Erangel haritasında yeni gelecek harita hakkında gizlenmiş sürprizleri bulabilirler.

Harita Güncellemeleri

 • Dünya Haritası ve Minimap, geliştirilmiş çevre düzeni, koruma için ek ağaçlar, ayarlanmış konteyner yükseklikleri ve optimize edilmiş kaplamalar / dokular gibi güncellemeler alacak.

KFC İş Birliği

KFC, sadece 1 ay boyunca Erangel’de.

 • Erangel’deki benzin istasyonları KFC restoranlarına dönüştürüldü.
 • Oyuncular, KFC restoranlarının içinde bulunan kiosklardan özel KFC Chicken Combo’yu elde edebilir ve  Etkileşim Tuşu kullanarak kiosk ile etkileşime girebilirler. Sipariş verildikten sonra, oyuncuların takma adları, sipariş numarası ekran panosunda görünecek ve KFC Chicken Combo tezgâhın üzerinde belirecektir.
 • Her oyuncu, KFC restoranında yer alan bir kiosku oyun 4. Aşama’ya girene kadar 1 kez, girdikten sonra 1 kez daha olmak üzere toplamda 2 kez kullanabilir
 • Oyuncular, KFC Chicken Combo ile bir KFC Tavuk Kovası, KFC Gizli Tarifli Patates Kızartması veya bir KFC içeceği kazanabilirler.
 • Erangel, Miramar, Sanhok ve Vikendi’de KFC panoları görebilirsiniz. KFC bayrakları ise Erangel, Miramar, Sanhok, Vikendi, Karakin, Taego ve Deston başlangıç uçaklarına eklendi.

Gizli Odalar

Erangel’deki yeni Gizli Odaları keşfedin. Değerli eşyalarla dolu bu odalara yer altı girişleri aracılığıyla erişebilirsiniz. Bu gizli bölgeleri keşfedin, Gizli Oda Anahtarları ile açın ve düşman çatışmaları başlamadan ödülleri toplayın. Gizli Odalar Normal ve Özel Maçlarda yer alıyor.

Araç Belirme Noktaları 

 • Stratejik hareket yeteneğini artırmak için Normal ve Dereceli Maçlarda araç belirme noktaları eklendi.

 

Termal 4X Dürbün

 • Termal 4x Dürbün artık dünya genelinde belirmeyip sadece Yardım Paketleri, Gizli Odalar ve İkmal Yardım Paketleri gibi belirli konumlarda bulunabiliyor. Dürbün hala ısı algılama özelliğine sahip.

Ölüm Akışı Güncellemeleri

 • Takım numaraları, oyuncular arası iş birliği ve stratejiyi artırmak amacıyla çeşitli modlarda ölüm akışında gösterilmeye başlandı. Takım numaralarını içeren ölüm akışı maç kayıtlarında ve izleyici modlarında görüntülenecek.