Sosyal Medya

Güncel Teknoloji

Radisson Otel Grubu, EMEA ve APAC Bölgelerinde İşe Alım Kampanyası Başlatıyor!

Radisson Otel Grubu, Radisson Academy’nin üçüncü yılını kutluyor: EMEA ve APAC bölgelerinde 1,500’den fazla açık pozisyon için işe alım kampanyası başladı.

Radisson Otel Grubu, EMEA ve APAC Bölgelerinde İşe Alım Kampanyası Başlatıyor!

Radisson Otel Grubu, Radisson Academy’nin üçüncü yılını kutluyor: EMEA ve APAC bölgelerinde 1,500’den fazla açık pozisyon için işe alım kampanyası başladı.

Radisson Otel Grubu, Grubun dinamik “Moment Makers” ekibine katılacak yetenekleri bünyesine dahil etmek için yeni bir işe alım kampanyası başlatıyor. Kampanya, gündelik deneyimleri unutulmaz anlara ve Grup genelinde daha geniş çaplı kariyer gelişim fırsatlarına dönüştürmenin önemini vurgularken, Grup EMEA ve APAC bölgelerinde ekibine 1;500’ü aşkın işe alım yapmayı planlıyor. Grup, 2022’nin başından beri, 100 binden fazla başvuru aldı. Radisson Otel Grubu bu Mayıs ayında Öğrenme ve Gelişim odaklı programı Radisson Academy’nin de üçüncü yılını kutluyor. “Biz yetenek geliştiriyoruz, yetenek de bizi geliştiriyor” temel inancını benimseyen Grup, program kapsamında 2,500’den fazla çevrimiçi eğitim semineri sunuyor.

Dünyanın en büyük otel gruplarından biri olan Radisson Otel Grubu, restoran hizmetlerini genişletmesi ve seyahat dünyasının COVID-19 salgını sonrası toparlanmaya devam etmesine paralel olarak, kilit destinasyonlarda Misafir Alanları ve Yiyecek-İçecek operasyonlarındaki rollere odaklanarak EMEA ve APAC ekiplerinde 1500’den fazla pozisyonda işe alım yapmayı planlıyor. Faaliyette olan ve yapımı süren 1,700 oteli bulunan Radisson Otel Grubu, kısa bir süre önce 2022 yılında EMEA ve APAC bölgelerinde 15.000 oda açılması ve toplam 330 otel anlaşması yapılması da dâhil etkileyici planlarını ana hatlarıyla duyurdu.

Radisson Otel Grubu İşe Alım Kampanyası

Grubun gurur duyduğu kapsayıcı ve global “Moment Makers” ekibi, Evet, Yapabilirim! ruhuyla, deneyimleri her gün, her yerde ve her defasında unutulmaz anlara dönüştürüyor. Radisson Otel Grubu, “ortak bir anlayışa sahip farklı zihinlerden oluştuğumuza” ve tek bir eylemin tüm misafir deneyimini tek bir geçici andan gerçek anlamda unutulmaz bir deneyim haline getirebileceğine inanıyor. Grubun “Moment Makers” ekibi üyeleri bu eşsiz anları yaratırken kendilerini misafirlerin yerine koyarak ve kalıpların dışına çıkarak misafirperverliğe olan tutkularından ve her şeyin mümkün olduğuna dair inançlarından faydalanıyorlar. Ekip üyeleri, yerel toplulukları destekleyerek ve herkes için ortak değerler ve daha iyi bir gezegen yaratarak Grubun Sorumlu İşletme eylemlerini her gün hayata geçiriyorlar.

Yeni ekip üyeleri eğlenceli, dinamik ve kültürel çeşitliliğe sahip bir çalışma ortamında, benzersiz eğitim fırsatları ve deneyimler edinebilecek. Sürekli ve geçici çalışanlar ise, arkadaşlarına ve ailelerine, seyahatlerinde Radisson Hotel Grup tesislerinde özel fiyatlar üzerinden tüm dünyada benzersiz seyahat fırsatlarına sahip olabiliyor. Görev başındayken ücretsiz yemek, sezon dışı tarihlerde ve uygun durumlarda eğlence, havuz ve spor salonu tesislerinden ücretsiz yararlanma hakkının yanı sıra Grubun Öğrenme ve Gelişim programı Radisson Academy tarafından desteklenen ve otelcilik tutkusu olan gelecek vadeden yeteneklerin kariyerlerine başlamalarına, becerilerini geliştirmelerine ve hayallerini gerçekleştirmelerine yardımcı olan kişiye özel gelişim planlarından yararlanacaklar.

2019 yılında kurulan Radisson Academy, ekip üyelerinin profesyonel gelişimlerine yardımcı olmak için ve aynı zamanda bireysel gelişimlerine imkân vermeye odaklanan kişiye özel eğitim programlarıyla potansiyellerini artırmayı hedefliyor. Güçlü bir performans kültürü oluşturmak için tasarlanan ve tamamı tüm seviyelerde kariyer gelişimini kolaylaştırmada önemli bir rol oynayan Çevrimiçi, Canlı ve İş Başında olmak üzere üç ana formatta eğitim ve gelişim fırsatları sunuyor. Grup, beceri geliştirme ürünlerini genişletmek için uzman rehberliğinde otelcilik eğitim videolarının bir numaralı sağlayıcısı olan Typsy ile ortak çalışıyor.

Dünyanın pandemi sırasında sanal ortama yoğunlaştığı 2020 yılında, Radisson Otel Grubu, Radisson Academy Virtual programını başlatarak eğitim hizmetlerini genişletti. Radisson Academy Virtual, ekip üyelerine sanal moderasyonlu uzman oturumlarının sağladığı esnekliğin yanı sıra dünya çapındaki otellerden çalışanlarla network kurma ve en iyi uygulamaları paylaşma ve şirket içi öğrenim toplulukları oluşturma fırsatı da veriyor. Grup, 2020 yılından beri her ay yaptığı anketlerinden alınan geri bildirimlerden hareketle ekiplerin ihtiyaçlarına göre bir yeni sanal eğitim sunuyor ve hâlihazırda 65’ten fazla eğitim oturumu bulunuyor. Radisson Academy’nin kurs ürünleri son üç yılda on kat artarken şu anda bir sonraki uluslararası otelci jenerasyonunu eğitmek ve geliştirmek için 14 dilde sunuluyor.

Çalışanlardan ve Kaynaklardan Sorumlu Global Başkan Iñigo Capell açıklamasında şu sözlere yer verdi:

“2022 yılı başı seyahat sektörünün toparlanması açısından gerçek bir dönüm noktası oldu. COVID-19 salgısını sırasında, çok sayıda yüksek yetenekli birey kısıtlamalar nedeniyle otelcilik sektöründen ayrılmak zorunda kaldı ancak şu anda insanların kaybettikleri zamanı telafi etmek ve yeni kültürler ve yeni destinasyonlar keşfederek ufuklarını genişletmek istemeleriyle güçlü bir canlanma görüyoruz. Seyahat ve otelcilik daima güçlü ticari dirençle öne çıkmıştır ve şu anda global portföyümüzü büyütmeye devam ederken girişimci yeteneklerin otelcilik sektörüne ve Radisson Otel Grubu’a katılmaları için heyecan verici bir döneme girmiş bulunuyoruz.”