Sosyal Medya

Donanım

RAZER’DAN MUHTEŞEM KARA CUMA FIRSATLARI!

Yılın en büyük satış sezonu Kara Cuma yaklaşıyor! Razer, 17 Kasım'da başlayıp Kara Cuma ve Siber Pazartesi boyunca tatil sezonunu yılın en iyi tekliflerinden bazılarıyla kutluyor.

RAZER’DAN MUHTEŞEM KARA CUMA FIRSATLARI!

 

RAZER, TATİL SEZONUNDA OYUNCULAR İÇİN MUHTEŞEM KARA CUMA FIRSATLARI SUNUYOR

Yılın en büyük satış sezonu Kara Cuma yaklaşıyor! Razer, 17 Kasım’da başlayıp Kara Cuma ve Siber Pazartesi boyunca tatil sezonunu yılın en iyi tekliflerinden bazılarıyla kutluyor. Oyuncular, herkesin ihtiyaçlarını karşılayan birçok çeşitli ürünler için inanılmaz fırsatlar bulabilecekler. Gerek PC gerek konsol için şık ve güçlü Razer klavyeler, fareler ve kulaklıklar gibi zengin özelliklere sahip oyun çevre birimlerine ve hatta ergonomik oyun sandalyelere kadar pek çok fırsat sizleri bekliyor. Her oyuncu kendisi için mükemmel bir fırsat bulabilecek.

Bu tatil sezonu, Razer‘ın harika teklifleri sayesinde, mükemmel oyun istasyonunuzu güncellemek, yükseltmek ve tamamlamak için ideal bir zaman. İster sevdiğiniz biri için ideal bir hediye arayışında olun ister uygun fiyat arayan bir oyuncu olun, Razer’da herkes için bir şeyler vardır.

 

ZAMAN:          Uzatılmış fırsat tekliflerinin sunulduğu önemli tarihler aşağıdadır:

  • 01- 30 Kasım: Kasım Fırsatları
  • 24 Kasım: Kara Cuma (Black Friday)
  • 27 Kasım: Siber Pazartesi (Cyber Monday)

 

SATIŞ YERİ:       Teklifler (DeathAdder Essential, Blackshark V2 X, Ornata V3) aşağıdaki mağazalarda bulunabilir: