Sosyal Medya

Android

Samsung Galaxy Note 4 Yeni Güncelleme Yayınlandı!

Samsung, Galaxy Note 4 modeli için yeni bir güncelleme yayınladı. Peki, yeni güncelleme ile Galaxy Note 4 ne gibi özellikler sunuyor?

Samsung, Galaxy Note 4 modeli için yeni bir güncelleme yayınladı. Peki, yeni güncelleme ile Galaxy Note 4 ne gibi özellikler sunuyor?

Samsung , Galaxy Note 4 modelini 2014 yılında satışa sunmuştu. Donanımı ile günümüz şartlarında  oldukça yeterli bir performans sunan cihaz için, yeni bir güncelleme yayınlandı.

Note serisinde büyük değişimi başlatan telefon için işletim sistemi sürümü konusunda Android 6.0.1 Marshmallow ile son noktayı koyan Samsung, ara güncellemeleri vermeye devam ediyor.

kullanıcıları son dönemde pil tüketiminin ciddi oranda arttığına dair geri bildirimlerde bulunmaya başlamışlardı. Yayınlanan bu güncelleme ile birlikte yaşanan sorunlar çözülmüşe benziyor.

samsung note 4 güncelleme

Galaxy Note 4 için Yeni Bir Güncelleme Yayınlandı!

Ülkemizde bulunan Galaxy Note kullanıcıları, son birkaç gündür telefonlarında yeni bir güncelleme uyarısı ile karşılaşmaya başladılar.

OTA yoluyla dağıtılan 371,66 MB boyutundaki N910CXXS2DPHE yapım numarasına sahip olan güncelleme ile telefonda yer alan güvenlik açıkları kapatılırken, pil tüketimi konusunda optimizasyonlar yapılıyor.

Hafıza yönetiminde yapılan iyileştirmeler ile telefonun daha iyi bir performans sunduğu belirtilirken Samsung, güncellemenin yüklenmesi halinde güvenlik ilkesi de güncelleneceği için eski versiyona dönüş yapılamayacağı konusunda uyarıyor.

Eğer telefonunuza henüz güncelleme uyarısı gelmediyse, Ayarlar > Cihaz Hakkında > Yazılım Güncelleme bölümünden kontrol edebilirsiniz.
Telefonunuzu sık sık düşürme tehlikesi atlattınız mı ?

Samsung