Sosyal Medya

Otomobil

Seat Ateca, dizel versiyonlu motorlarında DSG seçeneği sunuyor

Seat Ateca Dizel motor seçeneklerine DSG Şanzuman alternatifini de ekledi. Seat Ateca Dizel DSG Seneçekleri Hakkında Detaylı Bilgi...

Ateca Dizel şimdi DSG’li oldu

Seat Ateca Dizel DSG Seçeneği ve Uygun Kredi imkanları sunuyor.

Seat Ateca, dizel versiyonlu motorlarında DSG seçeneği sunuyor. Ateca’nın 1.6 TDI DSG Xcellence versiyonu, 31 Aralık tarihine kadar 60 bin TL’ye 24 ay yüzde 1,49 faiz oranıyla; 166 bin TL’den başlayan tavsiye edilen anahtar teslim fiyatlarıyla alınabiliyor.

SEAT’ın ilk SUV modeli olan Ateca’nın dizel motora sahip 1.6 TDI 115 HP DSG Xcellence donanımlı araçlarında, ÖTV indirimine ek olarak Volkswagen Doğuş Finansman A.Ş. (VDF) – SEAT Finans ile uygun faiz oranlı kredi imkanı sunuluyor. 166 bin TL’den başlayan tavsiye edilen anahtar teslim fiyatıyla sınırlı sayıda araç için geçerli olacak bu fırsat, 31 Aralık tarihine kadar kampanyaya katılan tüm SEAT Yetkili Satıcılarında devam edecek.

Seat Ateca Dizel DSG

Ateca’nın Xcellence donanımında standart olarak Dijital Gösterge Paneli; Anahtarsız Giriş ve Çalıştırma Sistemi, Geri Görüş Kamerası, 8 inç dokunmatik renkli ekranlı multimedya sistemi; 18 inç alüminyum alaşımlı jantlar, full LED farlar, Alcantara spor koltuklar gibi özellikler sunuluyor.

Kampanya hakkında daha detaylı bilgiye www.seat.com.tr adresinden de ulaşılabilir.

Gerçek Kişi ve Tüzel Kişi Müşteriler*
Vade Kredi tutarı Aylık Taksit Tutarları Aylık Faiz Oranı Aylık Maliyet Yıllık Maliyet Model Adı
24 ₺60.000 ₺3.113 1,49% ₺599,69 23,86% Ateca
*Tabloda belirtilen kredi tutarları için aylık ve yıllık eşit taksitli faiz oranları belirtilmiştir.