Sosyal Medya

Mobil Uygulamalar

Şehrini Elektrikli Araçlarla Keşfet! Elektrikli Araç Deneyimi Mobilup’ta!

Şehrini Elektrikli Araçlarla Keşfet! Elektrikli Araç Deneyimi Mobilup’ta!

Şehir içinde ulaşım ihtiyacınıza pratik çözümler sunmak amacıyla Mobilup.com.tr’de elektrikli araç modellerini, elektrikli scooter modellerini ve elektrikli tek tekerlek ürünleri detaylı inceleyebilir ve anında online satın alabilirsiniz.

Çevre ve bütçe dostu olması, aynı zamanda daha ferah ve daha teknolojik tasarıma ve sebebiyle %100 Elektrikli ulaşım araçlarının kullanımı ülkemizde gün geçtikçe artmaktadır. Mobilup yükselen bu talebe cevap vermek amacıyla orijinal ürün garantisi sunarak EFT – Havale ödeme seçenekleri ve kredi kartına 12’ye varan taksit imkânlarıyla güvenilir hizmetler sunuyor.

Elektrikli sıfır araçların satın alımının yanı sıra Mobilup araç kiralama ile günlük hayatınızı elektriklendiren otomobil %100 Elektrikli Renault Zoe saatlik kiralama fırsatıyla sizlerle. Kısa süreli ve kısa mesafeli yolculuklar için 395 kilometre sürüş menzili, sessiz motoru ile elektrikli araç deneyimi için hazırsanız sizi Mobilup’a bekliyoruz. Tüm gün kiralama bedeli ödemeyin, kullandığınız kadar ödeyin!

Mobilup.com.tr, 55 yıllık tecrübesiyle İsotlar Grup’un otomotiv ve motosiklet alanlarında Türkiye’deki en önemli e-ticaret yatırımı konumunda bulunuyor.