Sosyal Medya

Eğitim

Sevdiklerinizin hayatını Sharpie Yılbaşı Paketiyle renklendirin!

Sevdiklerinizin hayatını Sharpie Yılbaşı Paketiyle renklendirin

Sharpie Yılbaşı Paketi, farklı yüzeylere uygulanma kolaylığıyla renkli hayallerini birbirinden özgün tasarımlara yansıtmak isteyenlerin vazgeçilmezi olacak. Rahatlıkla yıkanabilen ve uzun yıllar canlılığını koruyan kalemler, sanatçı ruhlu sevdikleriniz için yılbaşının en güzel hediye alternatifi olarak öne çıkıyor.

2022’ye yeni umutlarla ve renkli düşlerle giriyoruz.  Sharpie’nin geniş renk alternatifli markörü ise yeni yılda hayalleri kartondan fotoğraf kağıdına, ahşaptan, metal folyoya, taştan plastiğe, hatta deriye kadar birçok yüzeye yansıtmaya imkân sunuyor.

Her yaşa uygun

Yeni yılda da 7’den 70’e herkesin vazgeçilmezi olacak Sharpie Yılbaşı Paketi kalemleriyle isteyenler rengarenk, capcanlı ve kalıcı tasarımlar yapabilir isteyenler ise notlarını renklendirerek ders çalışmayı keyifli hale getirebilir. Farklı yüzeylere uygulanma kolaylığıyla içindeki sanatçıyı dışarıya çıkarmak isteyenler için ideal olan kalemler, sağlığa zararlı kimyasallar içermemesiyle çocuklar için de uygun.

Canlılığını koruyor

Sharpie Yılbaşı Paketi, suya ve solmaya karşı dayanıklı. Böylelikle Sharpie kalemleriyle boyanan eşyalar, rahatlıkla yıkanabiliyor; uzun yıllar renkler canlılığını koruyor. Ayrıca çabuk kuruyan mürekkebi sayesinde olası kazalar önlenirken kolay saklamak için klipsli kapağı da bulunuyor.  Güzel bir yılbaşı hediyesi alternatifi olan kalemlerin uç kalınlığı ise 0.9 mm.

Yılbaşına özel sınırlı sayıda üretilen Sharpie Yılbaşı Paketi, 200 TL’den satışa sunuluyor.


Sharpie Hakkında

Bilmeyenler için öncelikle söylemekte fayda var. Sharpie, 1857 yılında Massachusetts, Amerika’da kurulmuş bir marka ve özellikle kırtasiye ve ofis ürünleri alanında ünlü birçok markayı çatısı altında buluşturan Newell Brands markalarından birisi. Markör kalem serileri üreten Sharpie, dünyada alanının en bilinirliği yüksek markası olarak biliniyor.

Ürünleri, gündelik yaşam, eğitim ve sanatsal faaliyetlerde rahatlıkla kullanılabilir. Dünyanın birçok ülkesinde satış yapan, kullanıcı dostu olan, sağlık ve kalite standartları açısından çok sıkı güvenlik testlerinden geçirilen Sharpie en sevilen markalar arasında da yer alıyor…