Sosyal Medya

Genel

Sevgililer Günü’nde yüzde 50’ye varan indirimler

İncehesap.com, Sevgililer Günü kampanyasıyla son teknolojiye sahip, en trend teknolojik hediye alternatiflerini yüzde 50’ye varan indirimlerle sunuyor. 

En teknolojik Sevgililer Günü İncehesap.com’da

Sevgililer Günü yaklaşırken pek çok kişi sevgilisine en doğru hediyeyi alma telaşına düşüyor. Gaming hazır sistemlerden profesyonel oyuncu ekipmanlarına kadar geniş yelpazedeki teknoloji ürünlerini kullanıcılarıyla buluşturan İncehesap.com, Sevgililer Günü kampanyasıyla son teknolojiye sahip, en trend teknolojik hediye alternatiflerini yüzde 50’ye varan indirimlerle sunuyor. 

Elektronik ürünlere olan talep artmaya devam ediyor. Hem içinden geçtiğimiz dönemin koşulları hem de teknolojideki hızlı ilerleme her geçen gün hayatımıza yeni teknolojik ürünleri sokuyor. İncehesap.com, son dönemin öne çıkan ürünlerini dahil ettiği Sevgililer Günü kampanyasıyla, sevgilisine son teknolojiye sahip bir hediye vermek isteyenlere özel bir kampanya sunuyor.

Cep telefonu, notebook, akıllı saat, akıllı bileklik, bluetooth kulaklık, tablet, elektrikli scooter, şarjlı süpürge, çanta, hoparlör sistemleri, web kameraları, selfie çubuğu, soundbar, mouse, monitör ve LED TV kategorisindeki 60’dan fazla model, 1.300’den fazla üründe; yüzde 50’ye varan indirimler sunan marka, son dönemin trend ürünleriyle hazırladığı bu kampanya ile 7 – 12 Şubat tarihleri arasında, sevdiklerinin hayatını kolaylaştırmak isteyenlere teknolojik alternatifler sunacak.

Elektronik ürünlerini en uygun fiyat, en kaliteli hizmet ve güvenilir alışveriş yaklaşımıyla kullanıcılarına sunmaya devam eden İncehesap.com Kurucu Ortağı Nurettin Erzen, “Hayatı kolaylaştıran teknolojik ürünler artık en iyi hediye alternatifleri arasında başta geliyor. Biz de son dönemin trend ürünlerini dahil ettiğimiz kampanyamızla Sevgililer Günü’nde en son teknoloji deneyimini yaşatacak ürünlerden oluşan cazip hediye seçenekleri sunuyoruz” diyor.