Sosyal Medya

Akıllı/Smart Cihazlar

Sevgililer Gününe Özel Galaxy akıllı saatlerde 1 alana 2’ncisi yüzde 50 indirimli!

Sevgililer Günü Kampanyası, Galaxy akıllı saatleri 1 alana 2’ncisi yüzde 50. Samsung'tan sevgililer gününde yüzde 50 indirim.

Samsung’dan Sevgililer Günü’ne özel kampanya: Galaxy akıllı saatlerde 1 alana 2’ncisi yüzde 50 indirimli!

Samsung, 14 Şubat Sevgililer Günü’nde sevdiklerini farklı ve şık bir hediye ile mutlu etmek isteyenler için tüm Galaxy Watch ürünlerde “1 alana 2’incisi yüzde 50 indirimli” kampanyası başlattı.

2020 yılının ilk özel günü yaklaşıyor. 14 Şubat Sevgililer Günü’ne artık sayılı günler kalmışken Samsung, sevdiklerine popüler Galaxy akıllı saat ailesinin şık modellerinden birini hediye etmek isteyenler için bu güne özel bir kampanya hayata geçirdi.

7 – 17 Şubat tarihleri arasında geçerli olacak kampanya kapsamında akıllı saatler Galaxy Watch Active, Galaxy Watch Active2 veya Galaxy Watch ürününü satın alacak müşteriler; ikinci Galaxy Watch Active, Galaxy Watch Active2 ve Galaxy Watch ürünlerinden birine yüzde 50 indirim fırsatıyla sahip olabilecek.* Kampanya ayrıca kampanyaya katılan Samsung bayileri ve 3. taraf fiziki satış noktaları dâhil offline ve online satış noktalarında geçerli olacak.

Sevdiğinizin aktiviteleri için güvenilir bir yardımcı

Galaxy Watch akıllı saatler sayesinde sevdikleriniz, kişisel yaşam tarzlarına yönelik özelleştirme seçenekleri ile daha rahat bir hayat tarzına kullanışlı ve gelişmiş özellikler ile kavuşacak. Sevdiğinizin nabzını tutan özellikleri ile bu hediye ile sevdiklerinizin küçük fakat anlamlı günlük değişikliklerle iyi bir yaşam sürmelerini sağlayabilecek; uyku, antrenman ve stres yönetimi gibi hedeflerden işleri verimli halletmeye kadar birçok konuda yardımcı olabileceksiniz.**

Tarzına yakışacak akıllı şıklık katın

Şık bir saat isteyen kullanıcılar, örneğin Galaxy Watch Active2’lerinin dijital kadranını kıyafetlerine göre ayarlayabiliyor. Galaxy Wearable uygulamasında bulunan bu özellik sayesinde, kıyafetlerinin fotoğrafını çekip beş farklı renk düzeni arasından seçim yaparak saatlerinin kadranını saniyeler içinde değiştirebiliyor. Böylelikle sevdiğiniz kişi, her gün tarzına göre ayar yapabilecek veya favori tarzlarını daha sonra kullanmak için kaydedebilecek.

Sosyal medyada her an birbirinizle bağlantıda kalın

Tüm bunların yanı sıra bu saati hediye edeceğiniz özel kişi sosyal medya akışlarına tek bir dokunuşla erişebilecek. Böylelikle sevdiğiniz kişi sosyal medyada hem arkadaşlarıyla hem de sizinle her an çok daha kolay bir şekilde bağlantı kurabilecek. Galaxy Watch Active2’de Galaxy Store üzerinden indirebileceğiniz Camera Controller uygulaması sayesinde akıllı saatinizi adeta bir kadraj gibi kullanarak akıllı telefonunuz üzerinden fotoğraf ve video da çekebiliyorsunuz. Ayrıca saatiniz, Galaxy ekosistemindeki Samsung Health ve SmartThings hizmetlerine de kolaylıkla entegre edilebiliyor.

Kampanya hakkında daha fazla bilgi için: https://shop.samsung.com/tr/sevgililer-gunu-akilli-saat-kampanyasi

Kayış Model Kodu Ürün Tanımı Renk
SM-R500NZDATUR Samsung Galaxy Watch Active Pembe Altın
SM-R500NZGATUR Samsung Galaxy Watch Active Yeşil
SM-R500NZKATUR Samsung Galaxy Watch Active Siyah
SM-R500NZSATUR Samsung Galaxy Watch Active Gümüş
SM-R800NZSATUR Samsung Galaxy Watch 46mm Gümüş
SM-R810NZDATUR Samsung Galaxy Watch 42mm Altın
SM-R810NZKATUR Samsung Galaxy Watch 42mm Gece Siyahı
SM-R820NSDATUR Samsung Galaxy Watch Active2 Altın
SM-R820NSKATUR Samsung Galaxy Watch Active2 Siyah
SM-R820NSSATUR Samsung Galaxy Watch Active2 Gümüş
SM-R820NZDATUR Samsung Galaxy Watch Active2 Mat Altın
SM-R820NZKATUR Samsung Galaxy Watch Active2 Mat Siyah
SM-R820NZKUTRC Samsung Galaxy Watch Active2 Under Armour Mat Siyah
SM-R820NZSATUR Samsung Galaxy Watch Active2 Mat Gümüş
SM-R830NSDATUR Samsung Galaxy Watch Active2 Altın
SM-R830NSKATUR Samsung Galaxy Watch Active2 Siyah
SM-R830NSSATUR Samsung Galaxy Watch Active2 Gümüş
SM-R830NZDATUR Samsung Galaxy Watch Active2 Mat Altın
SM-R830NZKATUR Samsung Galaxy Watch Active2 Mat Siyah
SM-R830NZKUTRC Samsung Galaxy Watch Active2 Under Armour Mat Siyah
SM-R830NZSATUR Samsung Galaxy Watch Active2 Mat Gümüş