Sosyal Medya

Fırsatlar

sigortaladım.com’dan ücretsiz çekici hizmeti ve 500 TL’lik alışveriş çeki

Kurumsal ve bireysel hizmetleriyle sigorta sektöründe tarafsız ve doğru bilginin kaynağı olan sigortaladım.com’un trafik sigortası satın alanlara ücretsiz sunulduğu çekici hizmeti kampanyası 2023’de de devam edecek.

sigortaladım.com’dan ücretsiz çekici hizmeti ve 500 TL’lik alışveriş çeki

Kurumsal ve bireysel hizmetleriyle sigorta sektöründe tarafsız ve doğru bilginin kaynağı olan sigortaladım.com’un trafik sigortası satın alanlara ücretsiz sunulduğu çekici hizmeti kampanyası 2023’de de devam edecek. Sunduğu çekici hizmetiyle zor anlarında araç sahiplerinin yanında olmayı sürdüren sigortaladım.com, kullanıcılarını çeşitli avantaj ve hediyelerle de buluşturuyor.

“Ne aldığını bilerek al, sigortana iyi bak” mottosuyla yola çıkan sigortaladım.com, trafik sigortası poliçesini sigortaladım.com’dan online satın alan kullanıcılara sunduğu ücretsiz çekici hizmeti kampanyasına 2023’de de devam edecek. Kurulduğu günden bugüne tüketicilerine fayda sağlayacak kampanyalara imza atan sigortaladım.com, sunduğu avantajlar ve hediyeler ile müşterilerinin hayatına değer katmayı sürdürüyor. sigortaladım.com, ücretsiz çekici hizmetine ek olarak 500 TL’ye varan market ya da akaryakıt hediyesi de sunuyor.

Kampanya kapsamında poliçesini sigortaladım.com’dan alan kullanıcılar, kaza ve arıza durumunda çekici hizmetinden yılda 2 kez ücretsiz yararlanabiliyorlar. Hizmet kapsamında araç kapılarının arızalanması, anahtarların kaybedilmesi-çalınması-araçta unutulması nedeniyle araca girilememe durumunda aracın en yakın çözüm merkezine çekilmesi sağlanıyor. Trafik sigortasını sigortaladım.com’dan alan tüketicilerin yakıtlarının bitmesi halinde ise araçları en yakın benzin istasyonuna çekiliyor. Oluşabilecek lastik hasarlarında ve yaşanılan kaza neticesinde hareketsiz kalan araçların da en yakın servise çekilmesi sağlanıyor.

sigortaladım.com Pazarlama Direktörü İzzet Özveren;

 “Geçtiğimiz yıl başlattığımız kampanyamızı müşterilerimizden aldığımız olumlu geri bildirimlerle 2023’de de devam ettirme kararı aldık. Araç sahiplerinin günlük hayatta karşılaşabilecekleri bütün olumsuzlukları düşünerek, onlara destek olma konusunda sorumlu hissediyoruz. Trafikte yaşanabilecek kaza, arıza gibi hızlı çözümlere ihtiyaç olan tüm sorunlarda müşterilerimizin yanlarında olarak çözümün bir parçası olmaktan memnuniyet duyuyoruz. Yenilikçi kampanyalarımıza devam etmeye ve müşterimizin hayatına fayda sağlamaya devam edeceğiz” dedi.