Sosyal Medya

TeknoTalk Tv

Skytech’in yeni Mini Led ve QLed TV’leri görücüye çıktı!

Akıllı TV modelleri ile ön plana çıkan Skytech, modern tasarıma sahip ve gelişmiş teknolojik özellikler ile donatılmış yeni Mini LED ve QLED TV’lerini piyasaya sundu.

Skytech’in yeni Mini Led ve QLed TV’leri görücüye çıktı!

Akıllı TV modelleri ile ön plana çıkan Skytech, modern tasarıma sahip ve gelişmiş teknolojik özellikler ile donatılmış yeni Mini LED ve QLED TV’lerini piyasaya sundu. Parlaklığı ve görüntü kalitesiyle fark yaratan Skytech QLED TV’ler ile daha derin parlaklıklar, daha zengin renkler ve daha iyi kontrast sunan Skytech Mini LED ekranlar televizyon izleme alışkanlıklarınızı baştan sona değiştirecek.

Yüksek görüntü ve ses kalitesini bir arada sunan Skytech’in yeni nesil Mini LED ve QLED TV’leri ile oturma odanızı sinema salonuna çevirmeniz artık çok kolay…

TV, uydu alıcısı sektöründe faaliyet gösteren ve yeni nesil akıllı TV modelleriyle son yılların en çok konuşulan markalarından biri olan Skytech, tüketiciyle ilk kez HOST İstanbul’da buluşturduğu ve büyük beğeni alan yeni Mini LED TV ve QLED TV’lerini mayıs ayında satışa sunuyor. Zarif ve şık tasarımıyla göz dolduran Skytech Mini LED ve QLED TV’ler bir yandan evinizin dekorasyonuna kusursuz bir uyum sağlarken bir yandan da parlak, net ve gerçekçi görüntüleriyle izleme deneyiminizi katlayacak.

Kusursuz bir izleme deneyimi yaşatıyor

Geleneksel TV’lerden farklı olarak Quantum dot teknolojiyle tasarlanan ve parlaklık ile görüntü kalitesiyle fark yaratan Skytech QLED TV’ler, LED ışığını kuantum nokta renk filtreleri aracılığıyla aktararak saf renk üreten kuantum nokta teknolojisini kullanıyor.

Yüksek görüntü kalitesinin yanında daha yüksek parlaklık ve daha derin siyahlar sunan QLED TV’ler seyir zevkini arttırıyor. Canlı renkleri ve keskin görüntüsü sayesinde kusursuz bir izleme deneyimi yaşatan Skytech QLED TV’ler, sahip oldukları webOS işletim sistemi, 3840×2160 çözünürlük, 1,5 GB RAM, 8 GB dahili hafıza ve 2×8 W ses çıkış gücü gibi teknik özellikleriyle dikkat çekiyor.

Kullanıcı deneyimini en üst noktaya taşıyor

Daha derin parlaklıklar, daha zengin renkler ve daha iyi kontrast sunabilen Skytech Mini LED TV’ler ise sahip oldukları binlerce aydınlatma noktasıyla kullanıcı deneyimini en üst noktaya taşıyor. Skytech Mini LED TV’ler, webOS işletim sistemi, 2×8 W ses çıkış gücü, 1,5 GB RAM ve 8 GB dahili hafızası ile öne çıkıyor. Çarpıcı renkler, gelişmiş kontrast ve keskin parlaklık ile her bir görüntünün daha gerçekçi görünmesini sağlayan Skytech Mini LED TV’ler, evde televizyon izleme keyfini zirveye çıkarıyor.