Sosyal Medya

Güncel Teknoloji

Spotify Apple Watch’ta artık çalışıyor ve iPhone’a da gerek duymuyor

Spotify Apple Watch'ta artık çalışıyor ve iPhone'a da gerek duymuyor... artık yürüyüşe veya koşuya çıktığınızda, telefonunuzu evde bırakabilir

Spotify Apple Watch Uygulaması bir iPhone’a bağlanmadan müzik ve Podcast yayınlayabiliyor!

Spotify’ın Apple Watch uygulaması, bir iPhone’a bağlanmadan müzik veya podcast yayınlama seçeneğine sahip oldu.

Bu ne demek, Çalma listelerinizi WiFi veya hücresel bağlantı üzerinden dinleyebileceksiniz!

Özellik, daha geniş bir kullanıma sunmanın ortasında beta sürümünde görünüyor, bu nedenle henüz sizin için kullanılamayabilir.

Birkaç kullanıcı (9to5 Mac aracılığıyla) doğrudan Watch uygulaması aracılığıyla müzik akışı yapabileceklerini bildirdikten sonra söz konusu bu özellik Engadget tarafından dadoğrulandı. Bu nedenle, en sevdiğiniz parçaları dinlemek için yakınınızda bir iPhone bulundurmanıza artık gerek kalmayacak.

Spotify, Engadget’e yaptığı açıklamada;

“Kullanıcıların istedikleri yerde ve istedikleri zaman Spotify’ı dinlemelerini sağlayan deneyimler geliştirmeye odaklandık” dedi. “Bir ilk test döneminden sonra, şimdi Apple Watch’ta Spotify için akış yeteneklerini kullanıma sunuyoruz.”

Çevrimdışı dinleme, Spotify’ın yayınlamasından iki yıl sonra, Watch uygulamasında bir şekilde hala bir seçenek değildi. Ancak, bir dahaki sefere yürüyüşe veya koşuya çıktığınızda, telefonunuzu evde bırakabilir ve Spotify çalma listelerinizi LTE özellikli bir Apple Watch ile yayınlayabilirsiniz.