Sosyal Medya

Mobil Uygulamalar

Spotify, Bu Yaza Damgasını Vuracak Hit Şarkıları Listeledi!

Spotify Yaz Hitleri...Oğuzhan Koç, Sefo, Evdeki Saat, Derya Uluğ, Emir Can İğrek ve cakal gibi sanatçıların şarkıları ile Türkiye, 2022 yazına hazır...

İşte dünyada ve Türkiye’de bu yaza damga vuracak şarkılar

Spotify Yaz Hitleri…

Oğuzhan Koç, Sefo, Evdeki Saat, Derya Uluğ, Emir Can İğrek ve cakal gibi sanatçıların şarkıları ile Türkiye, 2022 yazına hazır…

İple çektiğimiz yaz ayları nihayet geldi ve müzikseverler plajlarda bu yaz sezonunun nasıl bir enerji getireceğinin merakı içinde. 2022 yazına damga vurması beklenen şarkılar ve trendler, çokça merak edilen konuların başında geliyor. Spotify, yaz süresince kulaklarımızın pasını silecek şarkıları açıkladı.

Türkiye plajlarında rap, pop ve indie esintilerine hazır olun!

Türkiye’de ise rap sanatçısı Sefo’dan TutsakDerya Uluğ’dan Hadi ÇalEce Mumay’dan Vanilya ve Oğuzhan Koç’tan Aşk Beni Yendi gibi Türkçe şarkıların yanı sıra, Purple Disco Machine’den In The Dark ve Black Eyed Peas & Shakira düeti DON’T YOU WORRY gibi yabancı şarkıların da 2022 yazının hitleri arasında yer alması bekleniyor. cakal’ın İmdat  ve 2022’de çıkış yakalayan KÖFNün Bi’ Tek Ben Anlarım adlı şarkıları da 2022 yazında kulaklara kazınacak şarkılar arasında. Evdeki Saat’ten Sustum ve Emircan İğrek’ten Kafa Tatili gibi şarkılar da Türkiye’de yaza sakin bir ruh katacak.

Yaz şarkıları: 2022 yazında tüm dünyada, birbirinden farklı müzik türlerinde, farklı modlara hitap edecek favori şarkılar arasında Harry Styles’tan As it WasBeyoncé’dan Break My SoulThe Weeknd’den Take My Breath ve Post Malone ve Doja Cat ikilisinden yepyeni bir şarkı I Like You (A Happier Song) bulunuyor.

Bu yaz tüm dünyada ve Türkiye’de hangi şarkılar dinlenecek?

Spotify tarafından açıklanan ve bu yaza damga vurması beklenen global 2022 Songs of Summer hitlerini alfabetik sırayla aşağıda bulabilirsiniz:

 

 

İşte Türkiye’de 2022 yazına damga vurması beklenen Yaz Hitleri listesinden öne çıkan şarkılar:  

 

Spotify’ın 2022 yılının yaz aylarında müzikseverlerin dilinden düşmeyecek şarkılara dair öngörüsü, global ve yerel küratör ekibinin şarkılara dair dinlenme sayıları, mevcut durum ve geleceğe yönelik tahminler gibi bir dizi faktöre dayanıyor.