Sosyal Medya

Donanım

SteelSeries QcK mousepad’lerini tanıttı, Masaüstüne özel boyutlar!

Masaüstü boyutlarına özel tasarlanmış yeni oyuncu mousepad'leri. SteelSeries QcK mousepad, Yeni QcK 3XL, QcK 4XL ve QcK 5XL hakkında detaylar

SteelSeries, özel tasarlanmış masaüstü boyutları ile QcK mousepadlerini anıttı

SteelSeries’in en çok satan mousepad serisi daha büyük boyutlarıyla oyuncularla buluşuyor! Yeni QcK 3XL, QcK 4XL ve QcK 5XL, isteğe bağlı olarak Prism RGB aydınlatma ile masaüstüne özel boyutlarda piyasaya sürülüyor.

Oyun ve çevre birimleri alanında dünya lideri SteelSeries, masaüstünü tamamen kaplayan tasarımı ile yeni devasa QcK ve QcK Prism mousepadlerini tanıttı. Yeni QcK serisi, QcK Prism 3XL, 4XL ve 5XL boyutlarında oyunculara sunulacak.

Yeni QcK 3XL, QcK 4XL ve QcK 5XL

QcK Prism 3XL, QcK Prism 4XL, QcK Prism 5XL

Piyasaya sürülmesi ile birlikte, 14 milyondan fazla satılan QcK mousepad, espor profesyonellerinin ilk tercihi olmaya devam ediyor. Bu masaüstü boyutundaki RGB mousepadler, oyun sırasında mouse hareketleri için maksimum alan sağlarken, iki bölgeli aydınlatmaları ile oyuncuların ekipmanlarını özelleştirmelerini ve aydınlatmalarını sağlıyor. Mousepadler, büyük boyutları ile oyuncuların düşük DPI’da oynarken alanlarını diledikleri gibi kullanmaları için tasarlandı. Tüm RGB SteelSeries ürünlerinde olduğu gibi masaüstü boyutundaki QcK Prism, kolay ve sezgisel aydınlatma kontrolü için SteelSeries Engine yazılımı aracılığıyla tamamen özelleştirilebilir.