Sosyal Medya

Otomobil

Subaru 6 Ay Ödeme Ertelemeli Kredi Teklifi Fırsatı Nisan’da da Devam!

Subaru 6 Ay Ödeme Ertelemeli Kredi Teklifi Fırsatı Nisan'da da Devam! Subaru Almak isteyenler için 2016 modellerinde de indirim var!

Subaru 6 Ay Ödeme Ertelemeli Kredi Teklifi Fırsatı Nisan’da da Devam Ediyor.

360 Derece Güvenlik ve Sürüş Keyfi sunan 2016-2017 model yılı Subaru modellerinde, “6 ay ödeme ertelemeli kredi” kampanyası Nisan ayında da devam ediyor.

Subaru 6 Ay Ödeme Ertelemeli Kredi Teklifi Fırsatı Nisan'da da Devam!

Subaru 6 Ay Ödeme Ertelemeli Kredi Teklifi Fırsatı – Subaru ve Garanti Bankası işbirliğiyle 4×4’lük çok özel bir teklif, Nisan ayı süresince 2016 ve 2017 model tüm Subaru modelleri için geçerli olacak. Subaru müşterileri, 360 Derece Güvenlik ve Sürüş Keyfi sunan Subaru modellerini şimdi satın alıp, ödemelere 6 ay sonra başlayabiliyorlar.

Subaru 6 Ay Ödeme Ertelemeli Kredi Teklifi Fırsatı Nisan’da da Devam Ediyor!

Subaru 6 Ay Ödeme Ertelemeli Kredi Teklifi Fırsatı Nisan'da da Devam!

Subaru’nun kompakt SUV sınıfında yer alan modeli Subaru XV’nin fiyatı 114 bin 490 TL’den başlıyor. 1.6 litrelik Boxer Motora ve Lineartronic otomatik şanzımana sahip olan Subaru XV’de Elegance ve Premium donanım seçenekleri mevcut.

Benzersiz tasarımı, üstün performans ve güvenlik özellikleri ile Subaru’nun zengin mirasını zirveye taşıyan Sport-Tourer modeli, EyeSight teknolojili Levorg GT-S Sport Plus’ın fiyatı, 159 bin 990 TL. Araçlar, yayalar ve bisiklet kullanıcıları gibi hareketli nesneleri ve şeritleri algılayarak olası kazaları önlemek için stereo kamera teknolojisinin kullanıldığı ilk sistem olan EyeSight teknolojili Levorg GT-S Sport Plus, Subaru bayilerinde müşterilerini bekliyor.

Subaru 6 Ay Ödeme Ertelemeli Kredi Teklifi Fırsatı Nisan'da da Devam!

Gerçek arazi karakteri ile spor otomobil kavramını harmanlayarak yorumlayan Subaru’nun ideal SUV modeli Forester 159 bin 990 TL’den başlarken; Subaru’nun Crossover segmentindeki iddialı temsilcisi Outback 259 bin 490 TL fiyatla sunuluyor. Sürekli Simetrik Dört Çeker sistemi, EyeSight sürüş destek sistemi ve X-Mode teknolojisi gibi özellikleriyle Outback; markanın amiral gemisi olmayı sürdürüyor.

Subaru 6 Ay Ödeme Ertelemeli Kredi Teklifi Fırsatı Nisan'da da Devam!

Kapsamlı bir makyaj geçiren Subaru’nun saf sürüş keyfi yaşamak isteyenlere hitap ettiği 2 kapılı coupé modeli Subaru BRZ’ninaktarma organları, süspansiyon sistemi, fren donanımı ve egzoz sistemi yenilendi. Track modu ile sportif sürüş keyfi daha da iyileştirilen Subaru BRZ’de güvenlik standartları artırıldı. Yenilenen BRZ’nin fiyatları 188 bin 990 TL’den başlıyor.
Subaru 2017 Modelleri!

 

Subaru 2017 Fiyat Listesi

 

Subaru Türkiye