Sosyal Medya

Otomobil

Subaru VIZIV-7 SUV Konsept, 7 Kişilik SUV

Subaru VIZIV-7 Concept Los Angeles Otomobil Fuarı’nda tanıtıldı. Gelmiş Geçmiş En Büyük Subaru Modeli VIZIV-7 Hakkında Bilinmesi Gerekenler!

Subaru VIZIV-7 SUV Konsept Los Angeles Otomobil Fuarı’nda tanıtıldı.

Subaru, 2018 yılının ilk çeyreğinde yollarla buluşacak 7 kişilik büyük boy SUV’sine dair ipuçlarını Los Angeles Otomobil Fuarı’nda tanıtılan Subaru Viziv-7 Konsept ile gösterdi.

subaru_viziv_7_concept__5_Subaru VIZIV-7 Konsept, 7 Kişilik SUV

Gelmiş Geçmiş En Büyük Subaru – Subaru VIZIV-7!

ABD pazarında satılacak olan 5.2 metre uzunluğundaki araç seri üretime alındığında gelmiş geçmiş en büyük Subaru modeli olacak.

subaru_viziv_7_concept__1_Subaru VIZIV-7 Konsept, 7 Kişilik SUV

 Subaru’nun, geleceğe dair fikirlerini sergilediği konsept araçlar serisi VIZIV’in son örneğini Los Angeles Otomobil Fuarı’nda VIZIV-7 Konsept adıyla gözler önüne serdi. Hayattan zevk almayı seven ve huzurlu bir yaşamı hedefleyenlere hitap edecek olan Subaru’nun bir sonraki 7 kişilik büyük boy SUV’sinden fikirler taşıyan VIZIV-7 Concept, markanın tüm ana unsurlarını taşıyor.

subaru_viziv_7_concept__4_Subaru VIZIV-7 Konsept, 7 Kişilik SUV

Subaru’nun marka değerlerinin çekirdeğini oluşturan üstün güvenlik, dayanıklılık, denge ve arazi kabiliyeti, geleceğin büyük SUV’sinde bir adım ileriye taşınacak. VIZIV-7 Concept seri üretime alındığında, yaklaşık 5.2 metrelik uzunluğuyla gelmiş geçmiş en büyük Subaru modeli olacak.

subaru_viziv_7_concept__2_Subaru VIZIV-7 Konsept, 7 Kişilik SUV

Yaklaşık 2 metre genişliğindeki VIZIV-7 SUV Concept 1.8 metre yüksekliğinde. Aracın dingil mesafesi ise 2.9 metrenin üzerinde. Los Angeles Otomobil Fuarı’nda ilk olarak gösterilen aracın lastik ölçüleriyse 265/55 R21.

subaru_viziv_7_concept__4_Subaru VIZIV-7 Konsept, 7 Kişilik SUV

3 sıra oturma düzenine sahip bir Subaru modelinin özellikle geniş aileler tarafından tercih edilmesi bekleniyor. Subaru’nun dinamik ve sağlam tasarım felsefesine uygun detaylar barındıran VIZIV-7 Concept, 2018’in ilk çeyreğinde Kuzey Amerika pazarında lanse edilecek.

 

Subaru VIZIV-7 Karşınızda!
https://youtu.be/Bc-b3Lz69WU