Sosyal Medya

Otomobil

Suzuki Türkiye’den “İnsanı bisikletle doğaya taşıyan marka olma” hedefi

Hem yarış hem tatil konseptli Türkiye’nin ilk bisiklet yarışı olma özelliğini taşıyan Uluslararası Santini Queens Of The Aegean Boostrace için geri sayım başladı.

Suzuki Türkiye’den “İnsanı bisikletle doğaya taşıyan marka olma” hedefi

Santini Queens Of The Aegean Boostrace’ın sponsorlarından Suzuki Türkiye…

Hem yarış hem tatil konseptli Türkiye’nin ilk bisiklet yarışı olma özelliğini taşıyan Uluslararası Santini Queens Of The Aegean Boostrace için geri sayım başladı. Yarışın sponsorlarından Suzuki Türkiye markası adına görüşlerini paylaşan Doğan Trend Otomotiv Genel Müdür Yardımcısı Tibet Soysal, amaçlarının insanı doğaya taşıyan bir marka olmak olduğunu belirtti.

Bisiklet ve motosikletin hayatının önemli bir parçası olduğunu belirten Doğan Trend Otomotiv Genel Müdür Yardımcısı Tibet Soysal,

Bisiklet ve motosikletin hayatının önemli bir parçası olduğunu belirten Doğan Trend Otomotiv Genel Müdür Yardımcısı Tibet Soysal,

“Amacımız insanı doğaya taşıyan bir marka olabilmek. Bisiklet, sıfır emisyonla dünyaya en az zarar veren ulaşım aracı olmakla birlikte kullanıcısının sağlığına katkısı da çok büyük. Suzuki olarak doğaya daha az zarar vermek adına hibrit motora geçtik. Türkiye’de geçen yıl en çok hibrit motor oranına sahip marka olduk. Hem globalde hem Türkiye’de marka olarak bisiklet sporunun içinde yer almaya devam edeceğiz, işte tam da bu nedenle 29 Mayıs’ta Marmaris’ten start alıp Akyaka’da tamamlanacak bisiklet yarışı Santini Queens Of The Aegean Boostrace’in destekçisi olduk.” dedi.

Uluslararası Santini Queens Of The Aegean Boostrace için geri sayım başladı.

Doğan Holding bünyesinde sosyal sürüş odaklı bir bisiklet takımı kurduklarını söyleyen Soysal, aynı zamanda Suzuki Türkiye’nin sponsor olduğu bir kadın takımları olduğunu sözlerine ekledi. Soysal, “Kadın bisiklet takımı geçen yıl “24 Saat Türkiye” yarışında birinci oldu. 24 saat içerisinde İstanbul’dan Bodrum’a 700 km’lik mesafeyi 24 saat boyunca kat ettiler.” şeklinde konuştu.