Sosyal Medya

Güncel Teknoloji

Tedarik Zinciri Profesyonelleri Ödül Töreni İçin Geri Sayım Başladı

Slimstock ve Lojistik Derneği (LODER) ortaklığı ile düzenlenen "Türkiye’nin En Etkili Tedarik Zinciri Profesyonelleri” ödül töreni, sektörün önemli isimlerini ağırlamaya hazırlanıyor. Bu yıl yedincisi düzenlenecek olan ödül töreni 24 Kasım 2021 günü saat 14:00’te online olarak gerçekleşecek.

Tedarik Zinciri Profesyonelleri Ödül Töreni İçin Geri Sayım Başladı

Slimstock ve Lojistik Derneği (LODER) ortaklığı ile düzenlenen “Türkiye’nin En Etkili Tedarik Zinciri Profesyonelleri” ödül töreni, sektörün önemli isimlerini ağırlamaya hazırlanıyor. Bu yıl yedincisi düzenlenecek olan ödül töreni 24 Kasım 2021 günü saat 14:00’te online olarak gerçekleşecek.

Toplamda 150’nin üzerinde şirketin başvurduğu törene, uluslararası alanda tanınmış firmaların üst düzey yöneticileri katılacak. Her yıl önemli konuşmacıların yer aldığı törende, bu yıl da Pegasus Hava Yolları CEO’su Mehmet Tevfik Nane konuşmacı olarak yer alacak. Ödül töreninde listenin açıklanmasının yanı sıra, kazanan projelerin sahipleri de ödüllerine kavuşacak. Jüri üyeleri ile projelerini online platformda paylaşacak olan adaylar, “En Sürdürülebilir / Dirençli”, “En Teknolojik”, “En Yenilikçi” ve “En Etkin/Etkili” olmak üzere 4 farklı dalda yarışacak. Projeler, LODER Yönetim Kurulu Başkanı Prof. Dr. Mehmet Tanyaş, LODER Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Prof. Dr. Gülçin Büyüközkan, INSEAD Üniversitesi Tedarik Zinciri Yönetimi Programı Akademik Direktörü Prof. Dr. Enver Yücesan, Türk Hava Yolları CCO’su Turhan Özen ve Kumport CCO’su Erhan Tunçbilek’ten oluşan jüri heyeti tarafından değerlendirilecek.

Organizasyonun ev sahibi, Slimstock Türkiye Genel Müdürü Songül Sezer ’Türkiye’nin En Etkili Tedarik Zinciri Profesyonelleri’’ listesinin önemini şöyle anlattı: ‘’ Tedarik Zincirinin her geçen yıl giderek artan etkisi son iki yılda pandemi nedeni ile çok daha net olarak idrak edildi. Şirketler daha çevik, daha dirençli ve sürdürebilir bir Tedarik Zinciri yapısına sahip olabilmek için ihtiyaç duyulan projeleri ve teknolojik gereksinimleri iş planlarında ilk sıraya almaya başladılar. Gerek kendi şirketlerine gerekse Türk ekonomisine kattıkları değerler ile sektör çalışanlarına ilham kaynağı olan Türkiye’nin en etkili Tedarik Zinciri profesyonelleri, gerçekleştirdikleri başarılı projelerini bu etkinlikte kamuoyu ile paylaşma imkânı bulacaklar.’’

Geçtiğimiz senelerde P&G, Unilever, Turkcell, Bosch, Carrefoursa, e-bebek, Eczacıbaşı, Arçelik, Doğadan, Flo, Tadım, Pfizer ve Ülker gibi önemli şirketlerin katıldığı ödül törenine katılım için kayıtlar hala devam ediyor. Etkinliğe katılmak isteyen tüm sektör profesyonelleri Slimstock Türkiye sosyal medya hesapları ve SCP Club web sitesi üzerinden erişebilecekleri katılım formlarını doldurdukları takdirde, kendilerine iletilecek link üzerinden etkinliği izleyebilecekler.