Sosyal Medya

Oyun Dünyası

Thunder Tier One Güncellemesi ve Yüzde 40 İndirim Geldi!

KRAFTON, Inc., Steam'de mevcut olan top down taktiksel nişancı oyunu olan Thunder Tier One için en son güncellemeyi yayınladı.

Thunder Tier One Güncellemesi ve Yüzde 40 İndirim Artık Mevcut

Güncelleme, oyuncuların eğlenmesi için yepyeni silahlar, öğeler ve modlama seçenekleri içeriyor

KRAFTON, Inc., Steam’de mevcut olan top down taktiksel nişancı oyunu olan Thunder Tier One için en son güncellemeyi yayınladı. Bu oyunda oyuncular, kurgusal Doğu Avrupa ülkesi Salobia’da tehlikeli bir terörist ağını durdurmak için savaşan özel harekat ekibine öncülük ediyorlar. Bu vesileyle, Aralık 2021’de piyasaya sürülen oyun 23 Ağustos Salı 12:00 CEST’e kadar %40 indirimli olarak satışta.

Oyuncular, 9 görevlik hikaye odaklı senaryo ile beraber co-op ve PVP oyun modlarının- Exfil, Advance & Secure, Domination ve Deathmatch – keyfini çıkarabilirler. Thunder Tier One modlama seçeneklerine de açık, oyunun geliştirme tarafını tanıtmayı hedefleyen tutkulu mod yapımcılarından oluşan küçük bir ekip tarafından tasarlanıyor. Oyuncular kendi görevlerini, karakterlerini, haritalarını, oyun modlarını ve daha fazlasını oluşturabilirler. Geliştirme ekibi bu güncellemenin bir parçası olarak, ayrıca çeşitli silahlar, silah eklentileri, teçhizat ve diğer oyun içi eşyaları ve bununla birlikte kamera yöneticisini değiştirme özelliği de ekledi. Tüm ayrıntıları bu linkteki yama notlarından inceleyebilirsiniz

Thunder Tier One, her zaman bağımsız ve kendine has bir marka olarak tasarlandı. Bu, artık son güncelleme olduğundan ekip, topluluğa ve oyunculara coşkuları ve onlarla birlikte yolculuğa katıldıkları için teşekkür etmek istiyor.