Sosyal Medya

Güncel Teknoloji

Token Finansal Teknolojiler, Almanya’daki Fuarda Dikkat Çekti!

Token Finansal Teknolojiler, Almanya’nın Stuttgart şehrinde düzenlenen UNITI EXPO 2022’deki yerini alarak yenilikçi ürün ve hizmetlerini katılımcılara tanıttı.

Token Finansal Teknolojiler, Almanya’daki Fuarda Dikkat Çekti!

Türkiye’nin lider ödeme sistemi platform sağlayıcısı olarak geliştirdiği teknolojilerle dünyanın dört bir yanına hizmet ve ürünlerini ulaştırmayı hedefleyen Token Finansal Teknolojiler, Almanya’nın Stuttgart şehrinde düzenlenen UNITI EXPO 2022’deki yerini alarak yenilikçi ürün ve hizmetlerini katılımcılara tanıttı.

Token Finansal Teknolojiler, yurt dışı pazarlarda büyüme hedefi kapsamında, geliştirdiği yenilikçi ödeme çözümlerini Avrupa’nın lider perakende petrol ve araç yıkama fuarı UNITI EXPO 2022’de tanıttı.

400’den fazla firmanın katılım sağladığı, 100 ülkeden yaklaşık 16.000 kişinin ziyaret ettiği UNITI Expo 2022’de perakende petrol ve oto yıkama sektöründe dünyada öne çıkan trendler ve yenilikçi ürünler sergilendi.

Token’ın Türkiye’nin pompa yanında ödeme alma opsiyonu sunan ilk yeni nesil pompa yazarkasası olan Beko 1000 TR ve markette bütünleşik ödeme deneyimi sunan Beko 400 TR çözümleri ile katıldığı fuara ziyaretçi ilgisi yüksekti.

Token, Romanya ve Azerbaycan ofislerinden sonra UNITI Expo 2022 ile küresel çaplı iş ortaklıkları geliştirmek ve uluslararası arenada varlığını güçlendirmek için yazılım ve hizmet altyapısı gücünü ortaya koymuş oldu.

Token ürünleri ile ister dışarıda ister markette hızlı ve hatasız ödeme

Token Finansal Teknolojiler’in fuarda tanıttığı Beko 1000 TR, katılımcıların dikkatini çekti. 2023 yılı sonuna kadar akaryakıt istasyonlarında bulunan mevcut tüm pompa yazar kasaların kademeli olarak yeni nesil pompa yazar kasalarla değiştirilmesini zorunlu kılan VUK 527 tebliği sonrasında Token tarafından geliştirilen Beko 1000 TR, akaryakıt istasyonlarının dijitalleşmesine ve daha verimli yönetilmesine katkı sağlıyor. Entegre POS’u sayesinde opsiyonel olarak dışarıda temassız ödeme imkânı sunan Beko 1000 TR, Android platformu sayesinde akaryakıt istasyonları başta olmak üzere otopark, oto yıkama gibi farklı iş alanlarında ve farklı ülkelerin ve firmaların ihtiyaçlarına uyumlu olabilecek şekilde tasarlandı.

Token ile bütünleşik ödeme deneyimi

TOKEN tarafından geliştirilen bulut tabanlı TokenX yazılımını içeren Beko 1000 TR ve onunla bütünleşik çalışarak market içinde ödeme deneyimini iyileştiren Beko 400 TR Android POS UNITI Expo 2022’de dikkat çeken ürünler arasındaydı.

Bulut tabanlı Güvenli Hizmet Altyapı Sağlayıcı (TSM) sayesinde her gün 4 milyon işlemi güvenle yöneten ve işletmelere verimliliği artıracak yazılım çözümleri sunan Token, dış alan ve iç alan ödeme terminali ürünlerine ek olarak, yenilikçi ürün geliştirme kabiliyeti ve yazılım geliştirme gücü sayesinde sunduğu dijital yemek kartları ve sanal pos gibi dijital ödeme çözümleri ile işletmelerin etkin şekilde yönetilmesini sağlıyor ve büyümelerini destekliyor.