Sosyal Medya

Mobil Uygulamalar

ÜNLÜ & Co’nun yeni mobil uygulaması Piapiri hayata geçti

Türkiye’nin öncü yatırım hizmetleri ve varlık yönetimi grubu ÜNLÜ & Co, hayata geçirdiği yeni mobil uygulaması Piapiri ile yatırım yapmayı çok daha kolay hale getirdi.

ÜNLÜ & Co’nun yeni mobil uygulaması Piapiri hayata geçti

Türkiye’nin öncü yatırım hizmetleri ve varlık yönetimi grubu ÜNLÜ & Co, hayata geçirdiği yeni mobil uygulaması Piapiri ile yatırım yapmayı çok daha kolay hale getirdi. Yatırım sepetleri, robotik alım-satım sinyalleri ve sektör uzmanlarından raporlar ile yatırım için dijital bir ekosistem sunan Piapiri, kişiselleştirilebilir önyüzü ile de özel bir yatırım danışmanına dönüşüyor.

Hisse Senedi, VİOP, Varant, Yatırım Fonu, Kur/Parite ve Kripto Para verilerini tek ekranda anlık fiyatlarıyla ücretsiz bir şekilde sunan Piapiri’den, Tefas fonlarının tüm detaylarına da ulaşılabiliyor. ÜNLÜ & Co analistlerinin özenli çalışmalar ile AL önerisi verdiği ve o dönem en beğendikleri hisse senetlerinden oluşan Model Portföy’ün de yer aldığı Piapiri’de, güncel gelişmelerden anında haberdar olmak için bildirimleri açık tutmak yeterli.

Piapiri’de müşteri olmak için herhangi bir hesap açılış ücreti bulunmazken, uygulamayı indirip “Müşteri Ol” adımından hızlıca hesap açılabiliyor.

Piapiri ile ilgili detaylı bilgiye www.piapiri.com web sitesinden ulaşılabilir.