Sosyal Medya

Otomobil

Volkswagen, Caddy için Continental Lastiklerini Tercih Etti!

Volkswagen Ticari Araçlar Grubu, VW Caddy modelini fabrika çıkışı Continental premium lastikleri ile donatacak. VW Caddy için Continental’in AllSeasonContact dört mevsim lastiği ve EcoContact 6 yaz lastiğinin onayları alındı.

Volkswagen, Caddy modelinin Orijinal Ekipmanı için Continental lastiklerini tercih etti

Volkswagen Ticari Araçlar Grubu, VW Caddy modelini fabrika çıkışı Continental premium lastikleri ile donatacak. VW Caddy için Continental’in AllSeasonContact dört mevsim lastiği ve EcoContact 6 yaz lastiğinin onayları alındı. Yuvarlanma direnci optimize edilen her iki premium lastik modeli de sağladığı yüksek enerji verimliliği sayesinde AB lastik etiketinin A sınıfında yer alıyor.

Teknoloji şirketi ve premium lastik üreticisi Continental, Volkswagen’nin yeni Caddy modelinin orijinal ekipman tedarikçisi oldu. VW Caddy modeline fabrika tesliminde, Continental’in enerji verimliliği ve yüksek kilometre performansının yanı sıra iyi yol tutuşu ve fren performansı ile öne çıkan EcoContact 6 lastikleri takılacak. EcoContact 6, kuru ve ıslak yollarda güvenilir kavramanın yanı sıra yüksek hızlarda bile çok iyi viraj alma dengesi sunuyor. Ayrıca en yeni hamur bileşimi teknolojileri sayesinde mükemmel bir deformasyon davranışı gösteriyor. EcoContact 6 enerji verimliliğini Auto Zeitung dergisinin yaz lastiği testinde de sergiledi. Derginin editör ekibi, yuvarlanma direnci testinde Avrupalı, Asyalı ve Amerikalı üreticilerin dokuz ürününe karşı yarışan EcoContact 6‘nın “Yakıt ekonomisini” tavsiye edilir olarak değerlendirdi.

Volkswagen Caddy Continental Lastikleri

Continental enerji verimliliğinde A sınıfı AB lastik etiketli dört mevsim lastiği geliştirmeyi başaran ilk lastik üreticileri arasında yer alıyor. Teknik olarak, Continental AllSeasonContact lastiğinin hem yaz hem de kış aylarında optimum kavrama ve maksimum güvenlik sunması, aşılması zor bir durum. Bu nedenle AllSeasonContact, Continental premium yaz ve kış lastiklerinin belirleyici özelliklerini bir araya getiriyor. Alman otomobil dergisi Auto Bild’in 24 Eylül 2020 tarihinde gerçekleştirdiği dört mevsim lastiği testinde AllSeasonContact, çok yönlü özellikleri ve iyi fiyat-performans oranıyla “örnek” kategorisine layık görüldü.

Volkswagen Caddy Continental Lastikleri

Continental, lastik bayileri aracılığıyla VW Caddy için WinterContact TS 870 lastiğini de sunuyor. Her türlü hava koşulunda etkileyici yol tutuşu, kısa fren mesafesi, direksiyon hassasiyeti ve iyi güvenlik rezervleri sayesinde bu kış lastiği, son olarak Auto Bild dergisinin büyük kış lastiği testinin galibi oldu (7 Ekim 2021).