Sosyal Medya

Mobil

Xiaomi Yetkili Servis Merkezi Kadıköy’de açıldı!

Xiaomi ilk yetkili servisini Genpa Ortaklığıyla Kadıköy'de açtı. Xiaomi Yetkili Servis Merkezi Kadıköy'de hafta içi 09:30-19:00, Cumartesi ise

Xiaomi Münhasır Yetkili Servis Merkezi Genpa ortaklığıyla açıldı

Xiaomi’nin ilk münhasır yetkili servisi, Genpa tarafından İstanbul Kadıköy/Hasanpaşa’da açıldı.

Dünyanın önde gelen teknoloji şirketlerinden Xiaomi’nin Türkiye’deki ilk münhasır yetkili servisi, Genpa tarafından Genpa İcra Kurulu Başkanı Gökhan Erdem ve Xiaomi Türkiye Ülke Müdürü Usher Liu’nun katılımıyla İstanbul Kadıköy/Hasanpaşa’da açıldı.

”Xiaomi Yetkili Servis Merkezi” konseptiyle açılan merkez, Türkiye’de ilk olma özelliği taşıyor. Xiaomi kullanıcılarına en iyi servis deneyimini sunmayı hedefleyen merkezde, Xiaomi Türkiye garantili tüm telefonlara ve Genpa Teknik Servis Hizmet Kapsamında olan Xiaomi aksesuar ve ekosistem ürünlerine yönelik hizmet veriliyor.

Ürün satışının da yapılacağı servis merkezinde bir de deneyim alanı yer alıyor. Bu sayede müşteriler, Xiaomi’nin en yeni telefonlarını, aksesuarlarını ve ekosistem ürünlerini deneyimleme ve satın alma fırsatı bulacak.

Xiaomi Yetkili Servis Merkezi

Kadıköy Xiaomi Servis Merkezi hafta içi 09:30-19:00, Cumartesi günleri ise 10:30-19:00 saatleri arasında hizmet verecek.

İstanbul Xiaomi Yetkili Servisi Adresi

Fahrettin Kerim Gökay Caddesi, Baycan Han No:39-41/b, 34722 Kadıköy adresinde bulunan servis ve satış merkezine 0212 359 0559 numaralı telefondan Xiaomi Kadıköy Servis merkezine ulaşılabilecek.