Sosyal Medya

Android

Yeni Pixel 3 ve Pixel 3 XL Özellikleri Neler? Son Sızıntı Resimleri

Google Etkinliği Öncesinde Yeni Amiral Gemisi Telefonların Görüntüleri Ortaya Çıkmaya Başladı. Hong Kong'da resmi tanıtım öncesi satışa sunulan cihaz doğru mu? Yeni Pixel 3 ve Pixel 3 XL Özellikleri Neler? Son Sızıntı Resimleri.

Pixel 3 ve Pixel 3 XL Sızıntıları Devam ediyor!

Yeni Pixel 3 ve Pixel 3 XL’in neye benzeyeceğini gösteren son resimler ortaya çıktı.

Yarın ki Google Etkinliği öncesinde Pixel 3 ve Pixel 3 XL’e ait olduğu gösterilen yeni görseller ortaya çıktı. Hong Kong’ta resmi tanıtım öncesi ortaya çıktığı, hatta satıldığı gösterilen Google Pixel 3 XL’in paket görüntülerinden sonra; Evan Blass’ta bazı resimler paylaştı.

Evan Blass, Pixel 3 ve Pixel 3 XL’nin beyaz, siyah ve yeni bir “Pembe Kum” renginde net görüntülerini ve ayrıca Pixel Slate’e klavyesi takılıyken daha net bir görüntü sunan resimler yayınladı.

9to5Google, beklememiz gereken bazı AI destekli yazılım özelliklerini de ayrıntılı bir şekilde açıkladı. “Top Shot” özelliği Burst Mode kullanılıyor ve makine öğrenimine dayalı en iyi resmi seçer. Photobooth ise Google Klipleri Selfi Çekimleri gibi getirir.

Telefonunuzu uygun bir yere koyun; sonra poz verin ve “herkes kameraya bakıp gülümsediğinde” gibi ipuçlarına göre en iyi görüntüye sahip olanı anlamaya çalışacak.

 

nbsp;