Sosyal Medya

Otomobil

Yeni Seat Arona Dizel Satışta, Arona 1.6 TDI 95 HP DSG Style 135 Bin TL

Yeni Seat Arona Dizel Satışta, Arona 1.6 TDI 95 HP DSG Style 135 Bin TL. 100 km’de ortalama 4,2 litre yakıt tüketen Arona 1.6 TDI 95 HP DSG Style modeli, Türkiye’de 135.000 TL’den başlayan tavsiye edilen anahtar teslim fiyatlarla SEAT Yetkili Satıcılarında satışa sunuluyor.

Yeni SEAT Arona Dizel Versiyonla Satışta

Yeni Seat Arona Dizel Satışta, Arona 1.6 TDI 95 HP DSG Style 135 Bin TL’den başlıyor.

SEAT’ın yaşam tarzı ve dinamizme odaklanan yeni SUV’u Arona, benzinli motor seçeneklerinin ardından şimdi de dizel motor seçeneğiyle SEAT Yetkili Satıcılarında yerini aldı.

SEAT’ın heyecan verici kompakt Crossover’ı Arona’nın dizel versiyonu Türkiye’de satışa sunuldu. Geçen yılın sonunda dünya lansmanı yapılan ve benzinli motor seçenekleriyle Türkiye’de satışa sunulan Yeni SEAT Arona, 2018’in ikinci çeyreğinde dizel versiyonla SEAT Yetkili Satıcılarında yerini aldı. Arona’nın 1.6 TDI 95 HP’lik otomatik versiyonu Style ve Xcellence donanım seviyelerinde sunuluyor.

Arona, geniş ve konforlu iç mekanı, düşük yakıt tüketimli ve verimli motor seçeneklerinin yanı sıra pasif; aktif ve önleyici güvenlik donanımlarıyla öne çıkıyor. Arona’da Ön Bölge Asistanı, Yokuş Kalkış Destek Sistemi; Yorgunluk Tespit Sistemi, İkincil Çarpışma Freni gibi üst segmentlerde yaygın olarak yer alan gelişmiş sürücü destek sistemleri standart olarak bulunuyor.

Arona Style versiyonunda, LED gündüz sürüş farları ve LED Arka Stop Lambaları, Arka Park Sensörü, Ön Bölge Asistanı, 16’’ Alüminyum Alaşım Jantlar, dönüşe duyarlı Ön Sis Farları, gövdeyle uyumlu renklerde ayrıntılar, siyah tavan rayları standart olarak yer alıyor.

Yeni Seat Arona Dizel

Bir üst versiyon olan Xcellence’da ise farklı özelliklere odaklanılmış. Fonksiyonellik, farklılık ve çok yönlülük isteyen sürücülere hitap edecek şekilde geliştirilen Xcellence donanımı; teknolojik ve incelikle düşünülmüş ekstra özellikler ile kişiselleştirmek mümkün. Anahtarsız Giriş ve Çalıştırma Sistemi (KESSY); 8″ Dokunmatik Renkli Ekranlı Radyo, Full Link, Krom Tavan Rayları; Krom Yan Cam Çerçevesi, çift renkli ambiyans aydınlatmaları gibi özelliklerin tamamı Xcellence donanımında standart olarak sunuluyor.

100 km’de ortalama 4,2 litre yakıt tüketen Arona 1.6 TDI 95 HP DSG Style modeli; Türkiye’de 135.000 TL’den başlayan tavsiye edilen anahtar teslim fiyatlarla SEAT Yetkili Satıcılarında satışa sunuluyor.